Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szóltok ehhez a kérdéshez?

Mit szóltok ehhez a kérdéshez?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdés merül itt föl , amire mint kívülálló értelmes választ könnyű adni.Főleg a párkapcsolatokban merülnek föl kérdések és személyiségi jegyekben is.

Én úgy gondolom, ha egy ember , legyen nő akár férfi . Ismeri önmagát, pl, kiélte magát, rátalált önmagára, esetleg olyan problémája van amit nem tud önmagától megváltoztatni, akár egy érzés ami mindig benne él és vezeti .

Úgy gondolom és , hogy olykor ne talán magunkban , ha nem a kiváltó okot ami okozza ezt. Értem itt szülői neveltetés, gyermekkor. Szóval, olykor azt veszem észre, hogy az emberek életében a szürkeállomny ami él az emberekben. Innen fakadnak azok az érzések, gondolatok amelyeket nem tudunk megmagyarázni, de bennünk élnek.

Mert, azért is gondoltam ezt leírni, mert annyi hülyeséget, amit itt olvasni s talán ezzel egyetemben amit leírok, de tényleg nem tudnak az emberek együtt élni, nem számít se ember se Isten, csupán az ösztön. Majd a rinyálás.

Végül is én úgy gondolom, hogy ha az ember élni akar akkor először is ismeje meg önmagát, pl, pszichológus, kiélés. Még mindig jobb ilyen alapokkal az életbe vágni, mint annélkül, hogy valaki ismeri önmagát.


2012. ápr. 14. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pl. nem értem a kérdést. Mit jelent az, hogy ha élni akarok, előbb ismerjem meg magamat, és erre adsz két lehetőséget: kiélés ( erről fogalmam sincs)

pszichológus: most menjek el hozzá, és kérdezzem meg tőle, hogy éljek e?

Te valami tévúton jársz, kedves izé, kérdező

2012. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit ide leírtál annak se füle se farka.Úgy értelmetlen ahogy van.Ettől meg egyenesen kivert a víz: "problémálya"


Legalább helyesen írnád le. problémáJa

2012. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem értem mire gondolsz...

Az emberek mások...és lásd be, hogy sokan mindig a dolgok rosszabbik oldalát látják... ez a magyar emberekre fokozottan érvényes, márészről az emberek olyan elváráokat állítanak fel mind maguknak mind másoknak amiket csak szenvedések árán lehet elérni, viszont erre meg sokan nem képesek...

a kiélés egy elég futa dolog....de mindenkinél mást jelent de kell...enélkül nem lehet egismerni magunkat...

2012. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!