Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálja velem ezt az...

Miért csinálja velem ezt az osztályból a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem legjobb barátnőm az osztályból :Anna.

Van egy legjobb barátnőm az osztályból: Zsófi.

Zsófival mindig együtt lógtunk, és egyik héten megváltozott.Csak az Annával lógott szünetekbe, engem szinte le se szart.Már próbáltam vele erről beszélni, de nem lehet, mert mindig így ellenkezik: Most ne! Majd! Jaj nincs kedvem!Ha Anna nem jöhet akkor én sem stb...

Ha odamegyek hozzájuk beszélgetni, szinte szóba se állnak velem , elfordulnak vagy elmennek.

Már utálok suliba járni, mert ezek ketten elrontják az egész iskolaévemet!!! A segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!! Különben semmivel sem bántottam meg egyiket sem, mert a suliba elég érzékeny,picit félénk lány vagyok!



2012. ápr. 13. 20:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jóban vagyunk!
2012. ápr. 22. 07:31
 12/16 A kérdező kommentje:

Már megint csak annával foglalkozik,velem meg bunkózik!!!!

:( :(

2012. máj. 3. 17:36
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha hagyod, hogy így szórakozzanak veled, akkor ne csodálkozz, hogy fognak is. Én is csak azt tudom javasolni, hogy keress új barátokat! Akik így leszarnak, azok nem igazi barátok, felszínesek. Nekem is volt már egy ilyen "bnőm", már nem állok szóba vele, de megszívta...
2012. máj. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

pontosan ez volt velem is. És szereztem helyettük egy jófej csajt, akinek nincsenek barátai mert nem öltözik ki mint egy k*rva, hanem saját stílusa van, s kockának nézik. Én is azt hittem, majd a legjobb barátnőm lett. Azóta vele heppy vagyok, szinte mindennap verekedünk, veszekedünk, de csak viccből. komolyan még sosem vesztünk össze. :) nagyon vicces, és mindegy.... most nem számolok be. egy előre keress egy olyant, akivel beszélni lehet. majd megtalálod valakivel biztosan a közös hangot. és Annával meg Zsófival ne törödj.

Még van egy tippem, ha mindenképpen vissza akarod szerezni Zsófit: Ne szólh hozzá hetekig, lássa hogy haragszol rá! Legyél vele ellenséges. Ha bocsánatot kér, vagy újra akar veled lenni, akkor szeret. Ha azután sem vesz észre, küld el a p**ába. ;D

2012. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jaj te lány :-) Tudom, könnyű mondani,de hagyd őket a ....

Már alig van az évből, ezt a két hetet kibírod, addig menj oda olyan lányokhoz az osztályodból, akik -bár nem a legjobb barátnőid- valamennyire mégis kedveled őket, és minimum látszólag érezd velük jól magad, hidd el, azok ketten előbb utóbb úgyis összevesznek, aztán meg majd könyörög neked a Zsófi, hogy legyetek újra barátnők... Ne te légy az, aki odakuncsorog a másikhoz!!! Mutasd meg nekik, hogy te nélkülük sem vagy elveszve, és milyen könnyen barátkozol. Sok sikert! :-)

2012. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi
2012. máj. 31. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!