Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hamaroan elmegy...

Mit tegyek? Hamaroan elmegy az osztályból az egyik legjobb barátnőm.

Figyelt kérdés
Idén ismertem meg de nagyon megszerettem..viszont átmegy másik suliba.Nem az a tipus akivel hétvégénként találkozhatnék,olyan kicsapongó.Mit tegyek ezek után? hogy marasztaljam vagy hogy találkozzak vele utáána is?
2009. dec. 8. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ííí de szar helyzetbe kerültél. Sajnos tudom mit érzel, mert idén márciusban én is átéltem egy nagyon hasonló szitut. Csak az én barátnőm elköltözött. :S Nem mentek vészesen messzire. Mivel nagyon fontos volt nekem, és én is neki, minden hétvégén járkáltunk egymáshoz. Nem érdekelt az utazás költsége. Nem volt olyan hétvége, hogy ne taliztunk volna. Ez júniusig volt így. Aztán visszaköltöztek. :)) Az idő alatt, míg nem voltak itt, szörnyű lelki folyamat ment végbe mindkettőnkben. :S

Ha tényleg igaz barát vagy, és ő is szeret, akkor nem állhat közétek távolság.

L/15

2009. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!