Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálja velem ezt az...

Miért csinálja velem ezt az osztályból a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem legjobb barátnőm az osztályból :Anna.

Van egy legjobb barátnőm az osztályból: Zsófi.

Zsófival mindig együtt lógtunk, és egyik héten megváltozott.Csak az Annával lógott szünetekbe, engem szinte le se szart.Már próbáltam vele erről beszélni, de nem lehet, mert mindig így ellenkezik: Most ne! Majd! Jaj nincs kedvem!Ha Anna nem jöhet akkor én sem stb...

Ha odamegyek hozzájuk beszélgetni, szinte szóba se állnak velem , elfordulnak vagy elmennek.

Már utálok suliba járni, mert ezek ketten elrontják az egész iskolaévemet!!! A segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!! Különben semmivel sem bántottam meg egyiket sem, mert a suliba elég érzékeny,picit félénk lány vagyok!



2012. ápr. 13. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én is így voltam anno

más bnő után kellett néznem a végén

azóta felnőttünk, de tartjuk a kapcsolatot és mintha a múlt ismételné önmagát, ugyanezt kapom, csak férfiaktól és kicsit másképp

ha van barátom más bnőm kezdi érdekelni, aki nem is utasítja el.

tehát ez valami átok.

2012. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi, de nem tudok új legjobb barátnő után keresni, mert az osztályból már mindenki megtalálta a helyét...
2012. ápr. 13. 20:44
 3/16 anonim ***** válasza:

én is azt hittem, de kiderült, ez csak a látszat.

nálad is így lehet.

2012. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. ápr. 14. 08:25
 5/16 anonim ***** válasza:
Velem volt olyan hogy 1 lány úgymond a barátnőm volt, de mostanában már egy másik lánnyal, Kittivel barátkozik engem meg utál
2012. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk, velem is ez van. Én megpróbálom elfogadni a helyzetet, és beszélgetni velük, hátha végre engem is "észrevesznek".
2012. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. ápr. 15. 07:09
 8/16 anonim válasza:

Szerintem Anna meg Zsófi egyszer találkoztak, utána közösen kibeszéltek téged, és most kihagynak mindenből...

Egy igazi barát megvédett volna és veled maradt volna. Szóval szerintem szard le mindkettőt... Ne keresd őket, ha ők akarnak valamit akkor utasítsd el őket.

Ha bírnak, akkor egyszer még úgyis visszasírnak

2012. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kösziiiiii

Képzeljétek , tök jó fejek lettek!!!!!!!!!!

Juppi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

2012. ápr. 20. 19:00
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor most hogy álltok barátilag az Annával meg a Zsófival?
2012. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!