Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek sznobság, ha...

Szerintetek sznobság, ha márkás cuccokat vásárolok magamnak?

Figyelt kérdés
Jobban szeretem a márkás cuccokat. Szívesebben veszek egy Parker tollat, mint egy névtelent. Szívesebben vásárolok az IKEA-ban, mint egy névtelen bútorboltban.

2012. ápr. 5. 17:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Valahogy jobb érzés. Jobban tetszenek.
2012. ápr. 5. 17:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a márkanév nem csak magasabb árral, hanem jobb minőséggel is párosul, akkor nem az.

Nem mindig van ez így, van olyan, hogy csak azért veszünk meg valamit, mert egy körömnyi logóból látszik, hogy drágább, mint az egyébként ugyanolyan társai, az sznobság.

2012. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak sajnos sokszor van az, hogy a márka nem egyenlő a jó minőséggel :( Míg egy olcsó noname pedig több évig húzza.
2012. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval egyetértek, de ha neked így jó, és bírja a költségvetés akkor semmi gond.
2012. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha hencegnél is vele akkor eröteljesen az
2012. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sznobság, de egyáltalán nem probléma. Vagy inkább fogalmazzunk úgy,hogy aki úgy gondolkodik mint te, én is, az ezt a jelenséget az igényes szóval jellemzi, akinek meg tetve nincsen, és írígy, az meg ezt a jelenséget sznobizmusnak titulálja. El kell tudni fogadni,hogy egyes embereknek más az értékrendjük, más az ami fontos mint másoknak, és ez pénzügyi helyzettől függetlenül is igaz. Van aki szerintem teljesen felesleges zenei cd-ket gyüjt plasztikkorongon, de a küllemére semmit nem ad, van aki meg úgy érzi jól magát,ha kitünik az átlagból az útcán, én ilyen vagyok. Ez okoz örömet. És ezt nem szabad problémának tekinteni.
2012. jún. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem vagy az. Az igazi sznobok nem az Ikeában vásárolnak.
2012. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!