Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek mi a szokása mikor füllent?

Kinek mi a szokása mikor füllent?

Figyelt kérdés
Grimasz, hanglejtés,szóismétlés,mondat közben gondolkodás,szemöldök összehúzás,szem lesütés,toporgás,szó elterelés visszakérdezés esetén , dadogás,kinek mi?

2012. ápr. 3. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
erős bűntudat...
2012. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem, csak szimpla pókerarc:)
2012. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. Chuck Norris voltal?...
2012. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem állítólag a fülem lesz vörös.
2012. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
;)) igen, mert FÜLlentessz
2012. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktam füllenteni,de ha igen akkor odanyúlok az orromhoz.xD
2012. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig felhúzom a szemöldököm és színtelen hangon beszélek, vagy kicsit sértetten. Általában nem bukom le, de, ha komoly dologról van szó, inkább elmondom az igazat.
2012. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Elég sokat füllentek, de inkább hazudok. Nekem ez pont ugyanaz mintha simán csak az igazat mondanám, tehát nincsenek semmilyen szokásaim, mint ahogy egy sima beszélgetés közben sem csinálok semmi "furát".
2012. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!