Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valakinek még ilyen...

Van valakinek még ilyen "szokása"?

Figyelt kérdés

Az hogy amikor pl. megyek az utcán mindig azt figyelem hogy ki támadhat rám és már eleve kész vagyok elhárítani nem ér meglepetés. Vagy pl. buszon azt figyelem egyböl ki gyanus alak aki lophat vagy hasonló. akkor ottvan az is hogy nem tudom miért de valamiért mindig figyelek minden apró részletet tárgyakon is meg embereken is. simán tudok személyleírást adni azokról akik mellett elmegyek. néhány kocsi rendszámát is megjegyzem ami furcsa egy kicsit is.

nem barátkozok le senkivel ugy egyböl azt ki kell érdemelni nálam. egy szoval nem tudnak átb@szni, megvezetni, kihasználni.

semmi bajom ezzel mert tök jó hogy soha senki nem tud lopni tőlem semmit meg nem használnak ki csak érdekel van-e másnak ilyen :)

16/F


2011. aug. 6. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:

menny el nyomózonakCicc:)).

amugy nem nekem nemszokott ilyenem lenni:(

2011. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát már nem nyomozónak készülök meg nem is érdekel az csak valamiért ez igy bennem van de csak akkor ha egyedül megyek valahova és nincs kivel beszélni.
2011. aug. 6. 11:19
 3/9 dirtboy ***** válasza:
ezt úgy hívják hogy paranoia
2011. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kizárt :D csak annyi hogy nem unatkozok hanem ezt figyelem. akármikor abba tudom hagyni de minek? legalább elvagyok amikor megyek valahova :P
2011. aug. 6. 11:27
 5/9 dirtboy ***** válasza:

/nem barátkozok le senkivel úgy egyből/

ezek szerint nem csak akkor van ez nálad hogy ha egyedül vagy,de majd kinövöd,lesz jobb dolgod is annál mint más arcát megjegyezni meg rendszámokat fejben tartani.

2011. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Énis figyelem, hogy ki támadhat, sokszor hátra is nézek,sarkokon is jól figyelek. Mondjuk én azért csinálom mert rám kifejezetten "vadásznak" nálunk és már többször volt részem váratlanul utcai verekedésekben.
2011. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam, ha egyedül vagyok(bár néha társaságban is), hogy figyelem az embereket. A mozdulataikat, a szemüket, hogy kiket szoktak figyelni mit csinálnak, bár nem úgy szoktam, hogy állandóan őket figyelem meg nem is úgy, hogy észrevegyék, hogy bámulom őket;). A szemüket azért nézem, hogy mit sugározhat' magából, hogy vajon hogyan érezhet. Csak határok között szoktam. Mondjuk most nyáron kifejezetten jó, mert napszemüveg szokott rajtam lenni, ha süt nagyon a nap. És így nem látható annyira, hogy figyelem őket. :D

Na meg persze, azt is szoktam nézni, hogy ki lehet a fura alak. Nehogy meglepetés érjen. Néha résen szoktam lenni.

De legtöbbször van olyan, hogy elszoktam néha bambulni.

De inkább általában figyelni szoktam minden rezzenésre.


19L

2011. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és ezt élvezettel csinálom, szóval nem paranoia. :D meg kényszeres. :)
2011. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

19/L

a szem mindent elárul akaratlanul is ezt hidd el én rudom. Nem hülyeség amit irtál.

2011. aug. 7. 05:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!