Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan növelhetném az önbizalmam?

Hogyan növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Nyáron megyünk haverokkal fesztiválozni. De elég "beszari" vagyok . Tehát ha valaki ott belém kötne nem akarok beégni hogy megijedek. Hogy lehetnék tökösebb? köszi

15/f


2012. ápr. 2. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyúrjá vazzeg.

Egyszerűen erősebbnek kell lenned, mint bárki más. Egyébként meg ilyenkor inkább a nőkre koncentrálj, mint a pasikra, elvégre ez a természetes.

Kezdjél el naponta 3x5 fekvőtámaszt nyomni (de az az öt fekvő legyen olyan, amilyennek a nagy könyvben meg van írva, és ne siesd el. Az a lényeg, hogy lent maradjál legalább egy másodpercig, ne csináld lendületből és ne rogyjon össze a hasad. Az ismétlésszámot meg növeld ízlés szerint. Nyárra ez szépen kiszálkásít és érzed majd, hogy van erőd. Én napi 3x20-nál vagyok, túl sok kilót nem hoz, de csak arra várok, hogy valaki belémkössön (ha érted mire gondolok) :D.

2012. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!