Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől férfi egy férfi?

Mitől férfi egy férfi?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Van fütyije.
2012. ápr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem:

-biztonságot tud nyújtani egy nőnek, és a családnak

-egy nehéz helyzetben a végsőkig próbálja tartani magát, de ha néha úm. "beleroskad" attól még férfi marad

-tud gyengéden szeretni

-támaszt nyújt

-gondoskodó

-nem nyámnyila, ne fél még a széltől is, képes fizikai munkára

-ki tudja fejezni az érzéseit

-tud szeretni

2012. ápr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ebből szinte mind igaz (lehetne) rám, ha nem "félnék" egy párkapcsolattól:D Egyébként a hozzászóló, teljesen jól leírta... Ha pedig egy férfi sír, helyzettől függően, egyáltalán nem szánalmas, sőt, merje kimutatni érzéseit, ha egy férfi néha sír, az még jól is áll... egy férfi is mutassa ki mély érzéseit, egyrészt neki is könnyebb. Láttam sportolókat sírni, (volt egy futó, aki megsérült,nem adta fel, még is lefutotta azt a 400 métert sántikálva is, a végén pedig állva tapsolt a 65000-es közönség.) Ezen még én is meghatódtam... így van egy férfi is mutassa ki az érzéseit...:)))
2012. ápr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jézusom! Mennyi szó ismétlés xD elnézést:D
2012. ápr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Józan akarat és erő.


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(elnézést az offért)

Kedves Rapesz!

Miért félsz egy párkapcsolattól? Hát még egy próbára sem méltatod magad?! :)

Nem minden párkapcsolatból kell hogy legyen egy év után összeköltözés/jegyesség/házasság. :)

2012. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!