Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én 13 évesen már nem nézek...

Legeslegkirályabb kérdése:

Én 13 évesen már nem nézek rajzfilmeket de sok osztálytársam igen velem van a baj vagy velük?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat kérek

2012. márc. 26. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
korán érő típus vagy... ennyi...
2012. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Veled.Én 40 évesen imádok meséket nézni.Nem árt néha a rohanó ,durva világban valami kikapcsolódás,ami újra gyermekké varázsol minket.

Kár hogy ezt az örömöt megvonod magadtól.

2012. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se baj, ilyen kérdést.
2012. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a filmeket jobban szeretem pl.comedy central így jártam anyátokkal
2012. márc. 26. 18:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sincs baj, nem egyformák az emberek.
2012. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Detto 13. Én csak "Bátor a gyáva kutyát" szoktam nézni, na meg "Oroszlánkirályt". :D De amúgy... Nem attól leszel menőbb, ha felnőtteknek való filmet nézel.

Persze ez a kérdés elég bonyolult, mert lehet velük a baj, ha gyerekesek és EZÉRT néznek mesét, de lehet veled a baj, mert te így akarsz felnőttebb lenni. Na, szóval erre nem ilyen egyszerű válaszolni.

2012. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

"Veled.Én 40 évesen imádok meséket nézni."

Ha valakit nem az kapcsol ki, mint teged, mar baj van vele?

Nem, egyaltalan nincs veled baj, minden ember mas, mindenki azzal kapcsolodik ki, amit akar.

2012. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*amivel akar
2012. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tactical ***** válasza:

Én 12 éves koromtól álltam le a rajfilmekkel, de 15 évesen vissza szoktam rájuk. Egyébként manapság a rajzfilmek eléggé változatosak, és van egy pár amelyik elég komoly.

Szóval, nézel vagy sem, nem veled van a baj.

2012. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyikkel sincs BAJ! Baj? Az abszolút nem BAJ, hogy az emberek különböznek, hogy nem mindenben egyformák. A személyiségfejlődés ütemében sem, illetve az egyéni ízlések is eltérnek. Lehet egy intellektuálisan és szociálisan érett, fejlett ember számára is szórakoztató, ha rajzfilmet néz és ugyanúgy untathat egy 8 évest is. Nincs ebben semmi különös. Nem vagyunk egyformák és kész.
2012. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!