Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legnagyobb sikered,...

Mi volt a legnagyobb sikered, amit elértél az életedben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 10:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Felvettek álmaim középiskolájába. A felvételi nagyon kemény volt de sikerült és így megnyílt az út a céljaim előtt. Ha már ennyit dolgoztam, nem hagyom veszni őket, addig fogok kűzdeni, amíg el nem érem mindet!
2009. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
megtanultam járni és beszélni xDna de komolyan szólva az hogy nyertem országos versenyen bnőmmel és külön-díjat kaptunk
2009. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Volt sok sikerem, amit akartam igazán, azt mindent el tudtam érni végül. Nagy siker volt a főiskolai diplomám megszerzése kitűnőre, a Cambridge-i angol középfokú nyelvvizsga megcsinálása is.


De a legnagyobb egész eddigi életemben, az volt, hogy 1 hónappal ezelőtt sikeresen kitűnőre megvédtem az egyetemi diplomámat egy olyan bizottság előtt, ahol a jelenlévő 5 főből 3 fő akadémia professzor volt. És az egyikük, aki nem mellesleg az Imperial College (London), a Brunel University of West London, és a Rutgers University (New Jersey,USA) tanára is volt összesen 14 évig, a védést követő kézfogás-gratuláció közben nekem még azt is hozzátette, hogy "Nagyon szép volt!".

Na akkor úgy éreztem, hogy akár most már meg is halhatok, mert ennél többet már ember nem is érhet el az életben, mint én akkor.

2009. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!