Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legnagyobb sikered,...

Mi volt a legnagyobb sikered, amit elértél az életedben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A tanulmanyi eredmenyeim,illetve hogy a kateban az elso lettem,es ne tudjatok meg milyen prfik voltak emg meletem,de en lettem az elso:)

Na es neked mi volt a legnagyobb sikered?

2009. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat nekem igy nem is tudom mi volt a legnagyobb, de sok volt mar azt hiszem, es tudom hogy még ezután is sok lesz :) Csak eszembe jutott a kérdés, kívácsiság...
2009. jún. 10. 11:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem több dolog is van... NEm sorrendben mondanám őket: a párom, a boltom, a versenyen elér erdeményeink ami egyben a hobbim is, vagy inkább az életfelfogásom, tanulmányi eredményeim. Igen én a páromat is ide sorolom valamilyen szinten, mert mi ketten dolgoztunk meg azért, hogy ez a kapcsolat így működjön, ahogy működik... mi beszélgettünk át éjszakákat,ha volt valami, mert egy kapcsolat sem mködik csak úgy óraműpontosággal. És tegyük hozzá mind ez amit felsoroltam nem lenne nélküle ,ha nem támogatott volna lelkileg. Amúgy nagyon jó a kérdés!

2009. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Legnagyobb sikerem a tökéletes családom. 7év után is szerelemmel szeretem a férjem (ő viszont), valamint van két csodaszép lányunk.
2009. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

az 5-ös elektronika vizsgám

komolyan!

2009. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Andika001 ***** válasza:
100%
megszültem a kisfiam:D
2009. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
a legnagyobb sikerem, hogy képes vagyok felelősséget vállalni önmagamért, az egészségemért, az életeméert. képes vagyok minden reggel reménnyel telve és örömmel felkelni. képes vagyok jót teeni, gondolni. képes vagyok emberhez méltóan élni.
2009. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a csodálatos kislányom! aztán lakás (kétkezi munkám van benne), diploma, és hogy más tudok lenni, mint a szüleim
2009. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Az, hogy 14 éves koromtól már majdnem önállóan intéztem mindent, leérettségiztem, aztán fősuli, saját erőből, nem is akármilyen eredménnyel, jó gyakorlati hely, ahol a végén állást ajánlottak, szeretem a munkámat, boldog vagyok a párommal, imádom az állatkáinkat (2 kaméleon, 1 cicus), a 2 legjobb barátnőm.

A legnagyobb pedig, hogy ebben az ostoba emberekkel teli világban (országban) szélsőségektől mentesen, higgadtan tudok gondolkozni és még mindig tudok óriásiakat nevetni! :)

2009. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég kerültem egy tánccsoportba,ami nagyon nehéz,tele van profikkal,és én nem vagyok annyira az.2 Hónapja járok oda,és most én vagyok az egyik legjobb táncos!:) Nagyon büszke vagyok rá.= )
2009. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!