Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mitől féltek a legjobban?...

Ti mitől féltek a legjobban? Egy listát nagyon megköszönnék, amiben leírjátok, hogy miktől féltek

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, egy weblapon láttam, hogy mitől félnek a legjobban az emberek. Például a pókok a 3. helyen voltak. Ez érdekes :D

Elmondom én is hogy konkrétan mitől félek, mindjárt küldöm kommentben.



2012. márc. 8. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

1. Celine Dion kartonfigura



2. Celine Dion kartonfigura


3. Celine Dion kartonfigura


Olyan mint ha élne :S

2012. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én például nem félek a pókoktól csak undorodok tőlük. De egyéb más undorító bogártól viszont félek, főleg olyanoktól amik nem olyan minden naposak szinte és bent vannak a lakásba. Egértől is félek, de nem magától az állattól hanem attól hogy szétrág mindent és kárt okoz a vezetékekben meg a frissen beszerezett bútorokban. A másik amitől még nagyon félek, a kihalt utcán való sétálás főleg ha még közvilágítás is szegényes ott. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
öreg nénik
2012. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magasság.
2012. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

durva betegségek,fájdalom,pókok,bogarak

kb ilyen sorrendben

2012. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kész van egy nyolcas lista, most csak ennyit sikerült elkészíteni, nem volt könnyű.


8. Nem szeretnék verekedni... Néha úgy érzem amikor ideges vagyok, hogy szétverem a fejét az illetőnek, de még sohasem kellett verekednem, és nem is akarok.


7. A cigányokat nagyon utálom. Lehet hogy a lista vége felé kellett volna tennem, de még nagyon nagy cigány ügy nem törtét velem (szerencsére), de félek a cigányoktól, mert kiszámíthatatlanok, és mindig csapatban jönnek.


6. Félek a magasságtól... Nem mindig, attól függ, hol vagyok, kivel, és mit csinálok. Például A tizedikről ki tudok nézni, de ami instabilnak NÉZ KI, pl. Egerben a Minaret, abba még nem mentem fel, lehet hogy fel fogok, de majd meglátom. Lett volna alkalmam rá, de még ott nem voltam.


5. Attól is félek, ha leégek mások előtt, például ha felelnem kell akkor még nem, de ha komolyabb ügyben kell egy emberrel beszélni, félek, hogy el ne rontsam, vagy el ne felejtsem, hogy mit akarok mondani.


4. Rohadtul felmegy a pulzusom az olyan YouTube-os videóktól, amikben sejtem, hogy a végén egy ijesztő fej jön ki. Nem szoktam ilyen videókat nézni sem, amiben szó van az UFO-król, vagy a szellemekről.


3. Attól nagyon félek, hogy Nem lehet teljes az életem, például kirabolnak, és hajléktalanok leszünk, vagy például lebénulok, elvesztek valami fontos testrészemet,...


2. Ezt most ne viccnek vegyétek, de nagyon félek attól, hogy megijesztenek, vagy megijedek. Szerintem a legrosszabb érzés :( Nagyon utálom, ha ijesztgetni próbálnak AKÁRMIVEL! Azt sem szeretem, ha nincs fény, főleg ha egyedül vagyok. Olyan rossz érzés, hogy ha valamit látok a szobámban, megijedek, hogy mi az, közben meg pl. a párna, vagy egy labda, vagy egy közönséges tárgy. Ilyenkor mindig próbálok nyugodt maradni, sikerül is általában, de kicsit mindig izgulok, amikor sötétben kell lennem, főleg magam. Mondhatni hogy félek a sötétben, de még nem vészesen.


1. És itt is van az első: a fájdalomtól (vagy szenvedéstől) félek a legjobban, nem is attól hogy pl. lelőnek, hanem hogy szenvednék utána nagyon sokat (vagy nem :D ), és egy ilyet sosem akarok megtapasztalni.


Olyan félelmeim, amiktől még félek:

- megharap egy kutya

- pókok (nem félek tőlük, csak nagyon undorodok)

- rendőrök, főleg a két falu között, amikor biciklivel megyek

- nagyon hangos dolgok (nem a hangos zene, hanem pl. bombarobbanás)

- Fidesz, és MSZP tagjai (na jó nem félek tőlük, csak utálom)



Az eddigi válaszolóknak is köszönöm :)

2012. márc. 8. 21:44
 7/8 anonim válasza:
Én a pókoktól félek nagyon, pedig néhány éve még annyira szerettem őket, hogy meg is fogtam a kisebbeket. de egy baleset miatt már a kaszáspóktól is a falra mászok. Egyébként fóbia bármikor kialakulhat :/
2012. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem szeretnék verekedni... Néha úgy érzem amikor ideges vagyok, hogy szétverem a fejét az illetőnek, de még sohasem kellett verekednem, és nem is akarok.


Nekem sem szokásom verekedni és nem is szoktam énis ugyanígy vagyok,énis félek a magasságtól legalábbis attól hogy leesek...



és a sötétben is ha egyedül vagyok

2012. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!