Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítene? Önbizalom terén?

Valaki segítene? Önbizalom terén?

Figyelt kérdés

Az önbizalmammal van baj néha mert egyszer szépnek látom magam meg elhiszem magamról,hogy képes vagyok arra amit akarok/elhatározok máskor meg nem.Miért van ez?Ha valaki tud önbizalommal kapcsolatba tanácsot adni az kérem adjon mert jól jönne.16/F

Kort és nemet is kérek a válaszoknál.


2012. febr. 23. 19:49
 1/4 anonim válasza:
Van barátnőd?
2012. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs.Mert?
2012. febr. 23. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok vele... vagyok/voltam... nem tudom már... minden esetre én ilyenkor azt mondom a világnak: k.pd be! jó vagyok!

igazából sztem nekem azért van néha önbizalom hiányom, esetleg azért vagyok kishitű, mert nem tartozok a gyönyörűek közé, még sem vagyok ronda, és körülöttem sosem volt igazán nagy felhajtás (talán tavaly egy pár hónapig).

Ez ellen nem nagyon tudsz tenni semmit. Vagy tényleg annyi, hogy szerezz be egy barátnőt, esetleg barátot.

Meg MINDIG LEGYÉL ÖNMAGAD! akár mennyire is lenéznek emiatt, és emiatt leszel kiközösítve.

Próbálj meg mindig felül kerekedni magadon, még ha úgy is "tudod", hogy nem megy. először győzd le önmagad, aztán meg nem lesz gond.



de szerintem, hogy magabiztos legyél (ne legyél önbizalom hiányos), ahhoz mindenféleképpen te kellesz, hogy megtaláld aki valójában vagy! :)


am nyugodtan írhatsz nekem is. vagy barátkozz élőben...

talán jó gyakorlat lenne az is, ha eddig nem szoktad, hogy sokáig nézel a szemedbe (tükör segítségével :D), esetleg mások szemébe nézel mindig. A vélemény kifejtés is fontos szerepet játszhat.

2012. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) (Y)
2012. febr. 28. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!