Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már rég elhatároztam, hogy a...

Már rég elhatároztam, hogy a Francia Idegenlégióba szeretnék menni ezért napjába sokat edzek és nagyon jó erőlétű embernek tartom magam. Fizikai kiképzéseket "tulélném" de nem tudom mire kellene még oda felkészülnöm és miből?

Figyelt kérdés
Ha lehet olyan ember válaszoljon,aki már volt ott és tudja naggyából miről van ott szó.

2012. febr. 21. 21:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Franciául megtanítanak! Belédverik! Ezt értsed szó szerint!

Kapsz magad mellé egy Binomot(segítőt),aki francia.

Bővebben itt:

vasihazafi.hu-oldalt idegenlégió rovat!

2012. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Miguel00 válasza:
Helo az idegen nyelv melle hogy a harmadfik honap melle kapsz egy olyan embert aki erti az anyanyelvedet es tud franciaul o segit neked hat azert tudod akik itt irnak olvasnak rola meg minden aki megjarta tudja aki nem az csak beszel rola probald meg en is meg fogom van sok ehetosegem de vonz a kaonai eletod tanulni meg nem akarok de majd meglassuk nem tudom meg mi lesz a helyesirat ne nezd nem fogok azzal szutymologni, van rengeteg cikk igaz hogy kemeny de kikell menni megprobalni ha nem megy eljohetsz ha meg tuleled a kikepzest elet teszik a papirt meglatod van ra gondolkodasi idod szoval a te dontesed addig ne kerdezgess mert te fogodf latni mit fognak csinalni es ha tuleled a kikepzest fizikailag lelkileg eled rakjak a szerzodest rajtad all hogy dontesz azok az emberek irnak ide akik nem kosotltam meg meg ez a gyumolcsot de rossz nem is fogom meg en sem ezert mondom probald meg
2012. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!