Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már rég elhatároztam, hogy a...

Már rég elhatároztam, hogy a Francia Idegenlégióba szeretnék menni ezért napjába sokat edzek és nagyon jó erőlétű embernek tartom magam. Fizikai kiképzéseket "tulélném" de nem tudom mire kellene még oda felkészülnöm és miből?

Figyelt kérdés
Ha lehet olyan ember válaszoljon,aki már volt ott és tudja naggyából miről van ott szó.

2012. febr. 21. 21:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
franciául is tudsz?
2012. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem de azt olvastam ott megtanitanak ...
2012. febr. 21. 21:59
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát itt elég kevés az esély rá, hogy olyat találsz aki már volt ott...
2012. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Itt nálunk van egy zsoldos ő kinvolt és azt mondta van ott tolmács is !
2012. febr. 21. 22:03
 5/22 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam hogy itt, a gyakorikérdéseken...
2012. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja értem,hátha lesz valaki aki segít esetleg,mert még mondjuk van még 2 év hogy elinduljak és addig lehet megtanulom a francia alapot ! xD
2012. febr. 21. 22:07
 7/22 anonim ***** válasza:

Ezek szerint 15-16 éves lehetsz(?)

Gondolom már utánanéztél a dolgoknak, bővebben is, szóval van fogalmad arról, hogy milyen dolgok várnak amikre leginkább lelkiekben kéne felkészülnöd. Meg, hogy lesz pszichológiai vizsgálat is. Nem tudom milyen nyelveket tanulsz, de ha csak angolt, akkor szólok hogy a francia jóval bonyolultabb. Hát azért gondold, még párszor át ezt a dolgot, lesz még rá időd... De sok sikert hozzá

2012. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt kint ismerősöm. Azt mondta nem olyan nagyon kemény mint amennyire be van állítva. Őt küldték mindig több helyre, nem mindig ugyanott volt. Viszont haza nagyon ritkán jöhetett. Szóval annyiból kemény hogy szabadidőd alig van. Viszont jól keresel. Haverom hazajött vett egy fullos kocsit és most körbeutazza a világot a megkeresett zséből. De gyanítom hogy valahol kint fog letelepülni, mert hülye lenne hazajönni.
2012. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Theorba ***** válasza:

Ne hagyd figyelmen kívül, hogy a fizikai erőnlétnél nagyságrendekkel nagyobb teher lesz a teljes lelki önfeladás. A vak engedelmesség, és még azon túl is.

ezt majd ha leszereltél, fogod csak megérteni, sőt, követendőnek tartani.

2012. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem tartom rossz ötletnek hogy mondjuk először itthon vonulj be , csak hogy legyen némi tapasztalatod a dolgokról, és lelkiekben is felkészítene picit , kostolonak megtenné.Szerintem meggondolod magad mire 18leszel, azt a Rambó filmet meg nenézd meg többet xd
2012. febr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!