Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már rég elhatároztam, hogy a...

Már rég elhatároztam, hogy a Francia Idegenlégióba szeretnék menni ezért napjába sokat edzek és nagyon jó erőlétű embernek tartom magam. Fizikai kiképzéseket "tulélném" de nem tudom mire kellene még oda felkészülnöm és miből?

Figyelt kérdés
Ha lehet olyan ember válaszoljon,aki már volt ott és tudja naggyából miről van ott szó.

2012. febr. 21. 21:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Fizikai rész az csak egy dolog, fel kell készülnöd lelkileg is az egészre, mert eléggé megalázzák az embert... hajnalban csak azért felköltenek, hogy pucold ki a wc-t meg társai.
2012. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mit ajánlottok ,hogy ha lehet inkább lelkileg készüljek fel,mondjuk én arra várok hogy megbecsüljenek és ott ha jól ki leszek képezve lelkileg akkor már tudom ,hogy nem bánthatnak meg !
2012. febr. 22. 13:33
 13/22 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék még kimenni,hogy megmutassam másoknak,hogy nem vagyok gyenge,mert mindik azt mondták,hogy ott olyan "kemények" mennek,de én azt tudom,hogy ott válnak csak igazán "dörzsöltnek" Kb. 12 éves koromban döntöttem el,hogy az szeretnék lenni és azóta ahóz tartom magam és azóta edzem... Aki itt kin volt az azt mondta,hogy ott mindenre fel kell készülnöm és hát vele szoktam edzeni.
2012. febr. 22. 13:39
 14/22 Theorba ***** válasza:

A lelki betőrésnek nemileg magasabb értelme is van:

tökéletes fogaskerékké kell válni.

Csak sajnos, erre gyakran rámegy az emberi méltóság...

2012. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Mindig jó voltam fizikailag,jó erőben vagyok és csak arra várok,hogy óda juthassam,mert vágyok rá,feldob az Adrenalin !
2012. febr. 22. 13:42
 16/22 A kérdező kommentje:
Theorba,te leszereltél?Ha igen komolyabban szeretnék veled beszélni
2012. febr. 22. 13:44
 17/22 anonim válasza:
Tolmácsot csak a jelentkezésedig biztosított meg amikor át esel a nyomozáson(Interpool.Utána el kell mesélned az életedet ez szintén megteheted az anyanyelveden.
2012. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Akkor nincs nagy baj tolmács nélkül is meglesz ha megtanulók franciául,de az nagyon nehéz lesz,2 év alatt remélem megtanúlok.
2012. febr. 23. 16:51
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha 2 év alatt meg akarsz tanulni franciául magasabb szinten, akkor most kezd el, és éjjel-nappal a francia könyvek felett ülhetsz.
2012. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 csorbi válasza:

nekem volt kinnt ismerősöm a franciáknál.... egyszerűbb szivatásrol példák : - a falnak támaszkodsz... lecsuszol ülöhelyzetbe, a combod derékszögben a sipcsontoddal.... gépel kitörthegyű ceruzával 3 orát ( soksikert)

- domboldalon sötétben pásztád a tereped ellenséget keresve.... ha elalszol pofán rugnak (soksikert)

de amugy télleg jo lé esik le és a fizikai toppon lét nem minden... pszihésen is probára tesznek elég komolyan....

2012. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!