Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Közöttetek is sokan vannak?

Közöttetek is sokan vannak?

Figyelt kérdés
Nos én folyton segíteni vágyom az embereknek, legyen az idegen bárki, engem ez éltetne ha tehetném, elmennék tűzoltónak; adrenalin, másokon való segítség,. Örömet okoz, ha boldog párt, vagy családot látok az utcán, stb stb. Nem is tudom, hogyan fogalmazhatnám ezt meg. Itt élünk, egymás között, ismerjük egymást vagy sem, közelebb állunk az utcán szembelyövő idegenhez, mint azt talán eddig is sokan nem is gondolták volna. Ha a napjaim folyamán jó a kedvem. Kicsattanok az örömmtől, minden megváltozik körülöttem, a napi gondok egyáltalán nem izgatnak. Észreveszem körülöttem a legapróbb jó dolgokat is, elmegyek egy idegen mellett, alig bírom néha visszatartani a mosolyt.... Az embereknek ezt gyakorolniuk kéne... Igen! Több mosoly, az sem baj, ha megjátszott mosoly, előbb utóbb, ez autómatikus lesz... Gondolom sokan láttatok jókedvű embereket az utcám, és akarva, akaratlanul, elmosolyodtatok ugye?:D A mosoly ragájos... kipróbáltam, és az esetek többségében, az emberek szintén elmosolyodtak... Ha jó a kedved, és elhesegetsz minden rossz érzést, a napod megváltozik, komolyan, egy puszta érzelem váltás hatással lehet az egész napodra. A Tv-ben viszont azt sugározzák folyton, hogy a Föld egy szörnyű hely ez történt, ez a baj, amaz a baj... Pedig bizonyított tény, (kvantumfizika) Ha egy bizonyos embercsoport tömeg, stb, azonos érzéseket kelt, az hatással van a bolygóra... mivel minden energiából van. Te is, én is... utána lehet nézni. Szóval, többek vagyunk, mint egyszerű húsdarabok, és közelebb állunk mind egymáshoz, mint gondolnánk. Nem tudom értettétek e mire gondolok, mert sok az "összevisszaság" szoktam jobban is fogalmazni. Van köztetek olyan aki ezt már észrevette?:))
2012. febr. 16. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen feltűntek hasonló dolgok. Általában sosincs bennem semmilyen boldogság, mégis próbálok az embereknek segíteni, kedves lenni velük. Én úgy vettem észre hogy ha rámosolyodtam az idegen emberekre csak úgy emberszeretetből, akkor a válasz az arckifejezésükön nem a mosoly volt, hanem az hogy bolondak néztek, elfordultak, furcsán néztek stb...
2012. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen... sajnos még mindíg több a mogorva... ember
2012. febr. 16. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem azért néznek bolondnak mert, a legtöbb ember nem mosollyal kezdeményez(kivétel a párkapcsolat), hanem elkezdenek beszélgetni komoly hangnemben, és idétlennek tartanak a mosolygásoddal, az utcán nem szokás csak úgy magadba mosolyogni mert az milyen már(gondolja alegtöbb ember)


én is szoktam :D:D vicceket mesélek magamnak

2012. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem úgy kell ezt elképzelni hogy idétlenül vigyorgok semmibe. Csak egy kis barátságos mosoly, azt már úgy néznek mintha másik bolygóról jöttem volna.
2012. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Isten hozott az Ebredok kozott :D
2012. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!