Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te szeretitek a death metalt?

Te szeretitek a death metalt?

Figyelt kérdés
CC, Nile, Deicide, Death, akármi... vagy akár deathcore normálisabb előadói, mint a JFAC, vagy az Oceano???
2012. febr. 9. 18:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ettől függetlenül nem ítélem el.
2012. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

"Igen, bár csak a Deathstarst ismerem mint konkrét death metal bandát."

Ez hülyeség. A Deathstars industrial/gothic metált, ha jobban tetszik deathglam-et játszik. Amúgy én az extrém metálon belül nem a Death metalt, hanem a black metalt kedvelem nagyon. De azért az In Flames nagy kedvenc:)

2012. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Chuck Schuldiner a legnagyobb kedvencem.
2012. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hölgyeim,és uraim!Ismeri valaki a VOMITORY nevű svéd death metal bandát?Tudom,a többi death zkr. sem semmi,de ez az egyetlen olyan banda,amelyik a Napalm death-tel vetekszik keménységben.Hallgassatok bele a youtubeon.A revelation nausea daluk ami a lemezük címe is egyben,meg fogja adni a kezdő lökést.Minden death metalosnak igazi csemegét kínálok.Csalódás kizárt!
2012. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 /Anita_'94/ ***** válasza:
Ez tényleg jó :)
2012. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mármint a Vomitory?Én is azt hiszem,hogy nagyon király!
2012. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát, a Vomitory-ról csak hallottam, de biztos jók. :D
2012. máj. 19. 11:10
 18/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem egy nagy szám ez a stílus. Tulképp. a rock zene korcsadéka. muzikalitás nulla, súly,zúzósság nulla, dinamika nulla, hőrgés, morajlás, egybefolyó dögunalom fosshalmaz az egész, ráadásul minden szám egyforma benne. Ez volt a lesajnáló véleményem az általános death metal kategoriáról, az ilyen söpredékekről mint a Cannibal corpse és a többi undergruond tetvedék. Ez nem zene szerintem. A melodic Death metalról meg az a véleményem hogy... jobb féle, de bandája válogatja. Pl. In flames igen, az jó, de sok van ami meg tul van erőlködve, erőltetett a vokál, és komolytalanná teszi az egészet. Trash, heavy, industrial -metal vonal mind szintekkel jobb kategoria mint ez a szemét.
2012. jún. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Na idefigyelj kedves utolsó!Máskor jobban gondold meg mit firkálgatsz össze-vissza!Az,hogy te milyen zenét szeretsz a te dolgod,a death metalnak is megvan a maga miértje.Nézd csak meg mennyien szeretik ezt a műfajt!És talán nem véletlenül!Akinek nem tetszik,az ne figyeljen rájuk,ne vegye komolyan a szövegeiket,ne menjen el a koncertjükre,és nyugodtan hallgasson mást,nem hiszem el,hogy ezt ilyen nehéz megérteni?!Úgyhogy máskor tartsd meg magadnak a mocskolódásaidat.Ja,és a death metal él és egészséges!
2012. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!