Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te szeretitek a death metalt?

Te szeretitek a death metalt?

Figyelt kérdés
CC, Nile, Deicide, Death, akármi... vagy akár deathcore normálisabb előadói, mint a JFAC, vagy az Oceano???
2012. febr. 9. 18:37
1 2
 1/19 Lóri Filth ***** válasza:
52%

igen. kedvencek: Cannibal Corpse, Death, Deicide, Behemoth, Suffocation, Six Feet Under, Kataklysm, a Nile is jó de annyira nem ismerem. Unleashed, Morbid Angel, Belphegor, Vader, Obituary, BloodBath, Napalm Death, Meshuggah.


melodic death: Children Of Bodom, Amon Amarth, Norther, In Flames, Kalmah, Arch Enemy, Dark Tranquillity, At The Gates


deathcoreból JFAC és Suicide Silence.


black metalból is jöhet minden.

2012. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
42%
én igen *-* de én a suicide silence-t szeretem :)
2012. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
éénis :D
2012. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
nem
2012. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
fúj nem
2012. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
hányás
2012. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%

Nem pont a stílusom,de az igényesebbeket szeretem(Deicide,Six feet under,Cerebral Haemmorhage,Kataklysm)

De amúgy ez a kedvenc bandám

http://www.youtube.com/watch?v=PLyTrsk1Ey8&feature=related

:-)

2012. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
igen, bár csak a Deathstarst ismerem mint konkrét death metal bandát. hallgatok még Hagane Vocaloidot is (ami szintén death metal, csak senki nem ismeri).
2012. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem igazán, de bajom sincs vele. Ami rohadtul tud zavarni, az az, hogy az ilyen zenéket piedesztálra emelik, és lassan ciki, ha nem ilyet hallgatunk; teljesen úgy tűnik, hogy aki keményebb zenét hallgat, az intelligens, aki meg nem, az igénytelen hülye. Ezt egyre több helyen veszem észre. Pl. itt is: akinek nem tetszik, azt lepontozzák.
2012. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Lóri Filth ***** válasza:
40%
a Deathstars nem death metal xD
2012. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!