Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek meglehet bízni...

Szerintetek meglehet bízni valakibe?

Figyelt kérdés
Ha igen, kibe? Vagy úgy vagytok vele,hogy akárki egy idő múlva úgy is hátba szúr?
2012. febr. 3. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak magadban bízz.
2012. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen meglehet és akárkibe akiről tudom,hogy igaz barát és ő is megbízik bennem
2012. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Senkibe" nem lehet megbízni. Valakibe kést lehet szúrni, de megbízni nem. Valakiben már igen, például a barátokban.
2012. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Bennem.
2012. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Manapság nagyon divatos hangoztatni, hogy ne bízz senkiben, csak magadra számíthatsz, stb. Ebből annyi igaz, hogy tényleg vigyázni kell az emberekkel, és megválogatni a bizalmasaidat.

De ha senkiben nem mersz megbízni, akkor egyedül maradsz. Kell legalább néhány ember, akivel mersz bizalmas kapcsolatban lenni, akit ismersz és szeretsz annyira, hogy megbízz benne. Lehet, hogy az ember néha csalódik, de ha ebből indulunk ki, akkor nem is érdemes kapcsolatokat létesíteni senkivel.

2012. febr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én eddig úgy voltam vele,hogy az Igaz barátaimban megbízhatok. De tegnap 2 legjobb barátnőm, még is hátba szúrt. Így már nem tudom,hogy bízhatnék e bárkiben is..
2012. febr. 4. 11:06
 7/10 A kérdező kommentje:
És ment mindenkinek a zöld kéz, mert értelmes válaszokat adtatok.
2012. febr. 4. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Csalódások sajnos előfordulhatnak. De az egyedi esetekből nem szabad általánosítani.
2012. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A télapóban
2012. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jahm, én is csalódtam a legjobb barátnőmben, plusz egy nagyon jó barátnőmben.
2012. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!