Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmes tudnál lenni valakib...

Szerelmes tudnál lenni valakibe pusztán a levelei alapján?

Figyelt kérdés
Vagyis sohase láttad, csak írtatok egymásnak.
2009. jún. 15. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen. Látatlanban. Komolyan. Két évig lángolt.
2009. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amekkora barom vagyok, biztosan. :))

Ettől még te nem vagy az, csak én. :)

2009. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valami megmozdulna bennem de mivel elég "földön járó típus vagyok"ezért nem venném túl komolyan!
2009. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon értenie kellene az íráshoz, de akkor bizony elképzelhetőnek tartom. (Aztán jönne a kijózanodás?)
2009. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen vagyis én csak havernak tartottam de a srác teljesen belémzúgott...:S
2009. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt ilyen hogy egy idegen srác felvett MSN-re és ott beszélgettünk és hát nm szerelmes de azért nagyon aranyosnak tartottam persze azért tudtam hogy nem lenne semmi komoly köztünk márcsak a távolság miatt is.

(Tudom MSN nem levél de azért mégis látatlanban beszélgettünk.)

Szerintem el tudom magamról képzelni hogy szerelmes lennék látatlanban.

2009. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már velem ilyen, 4 éves e-mail, msn, chat, sms kapcsolat volt ez. Igaz mi láttuk is egymást, de csak képeken. Több sajnos nem lehetett belőle mert mindketten lányok vagyunk és egyikünk sem leszbikus így ennyiben maradtunk. Na most lehet idiótának nézni...
2009. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, aki szerelmes volt belém, mikor msn-en beszélgettük és ez utána is így maradt, de az érzés nem volt kölcsönös...
2009. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz,hogy én szerelmes legyek,nem elég a levelezés,ahhoz látnom kell. "Papíron" mindenki nagyon aranyos,megértő tud lenni,de ki tudja,mi áll a háttérben? Még az is megeshet,hogy a legjobb barátjával írogatnak,és jókat röhögnek! Ha úgy érzed,hogy beleszerettél,kérj tőle egy randit,akkor majd kiderül kicsoda!
2009. jún. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy pusztán a levelei alapján bele tudnék szeretni valakibe.
2009. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!