Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csukott szemmel ültem a...

Csukott szemmel ültem a buszon, és alig fértek el, előttem a leszállók, elég vicces volt mikor kinyitottam a szemem, őőő most ez akkor ciki?

Figyelt kérdés

:D:D:D:D::D:D

18f



2012. jan. 18. 20:13
 1/3 anonim válasza:
alapból tömegközlekedési eszközön nem csukjuk be a szemünket, mert segílyesék egy másodperc alatt kizsebelnek ha nem figyelsz
2012. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha lusták voltak szólni neked, akkor nem gáz. Ha szólongattak, de mondjuk te zenét hallgattál, és ütemesen bólogattál nekik a zene ritmusára, az már inkább:P

15/L

2012. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami neked jó az nem ciki:D Én ha este buszozok mindig bekucorodok leghátulra, bedugom a fülem, behunyom a szemem és egy-egy résznél még talán meg is remegek, tehát kiül az arcomra az indulat, néznek is sokszor furán. De csak ismételni tudom az első mondatot:D 14L
2012. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!