Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kaphatnék pár tanácsot?

Kaphatnék pár tanácsot?

Figyelt kérdés
Elég szószátyár vagyok és sokan nem szeretik ezt. Meg érzékeny, de nem szeretnék az emberek agyára menni, én szeretek mindenkit és olyan rossz, mikor ilyen helyzet van. A legjobb barátnőm ezt elfogadja, jó rég barátnők vagyunk már és biztos vagyok benne, hogy megmondaná hogy zavarja. Hogy szokhatnék le erről? Nem olyan könnyű csak úgy.
2012. jan. 16. 18:43
 1/3 tetris ***** válasza:
Hidd el, nem tudsz megváltozni. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. A bőrödből nem bújhatsz ki. Legfeljebb törekedhetsz arra, hogy egy kicsit kevesebbet jártasd a lepénylesődet.
2012. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáld ki, hogy felveszel egy megfigyelő álláspontot, vagyis inkább figyeled a környezetedben zajló eseményeket, valamint próbáld a lényegre korlátozni a mondanivalódat. Ha viszont ebben a helyzetben kényelmetlenül éreznéd magad, akkor is megmarad a remény, hogy egyszer valamennyire megkomolyodsz.
2012. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jan. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!