Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Vékony a lábam fiú létemre, cukros vagyok, bátortalan. És ezt kivetítettem a volt kapcsolatomra is, ami bűntudatot ad.
2012. jan. 12. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust vagy önismereti csoportot stb.
2012. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
válassz egy küzdősportot, és űzd rendszeresen.
2012. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ahelyett, hogy sajnálnád magad cselekedj, mert senki nem fog téged felkarolni és pátyolgatni, sőt, magasról tojnak rád az emberek, barátok, csajok. Sajnos ilyen sz.r világot élünk. A cukorra gondolom kapsz gyógyszert, vagy inzulint, együtt lehet vele élni. Ha vékony alatt azért is érted, hogy sovány, akkor egyél többet, próbálj hízni. Meg érdemes lenne kicsit gyúrni is, vegyél pár súlyzót, a netről szedjél le egy pár gyakorlatot és hajrá. Lehet lábra is gyúrni, hasra. Aki vékony az ezzel kompenzálja, hogy ne ilyen egy szál bél legyen. Nekem van ismerősöm, aki szerény volt és vékony, összekapta magát, olyan izmos lett, hogy a csajok imádják na és persze van egy írtó csinos barátnője (formás, szőke). A bátortalan embereken mindenki átnéz, észre kell magad vetetni, a csajok sem szeretik a félénk fiúkat, mert egy fiúnak az a dolga, hogy udvaroljon, kezdeményezzen. Én is voltam félénk kis hülye, aztán kinőttem, meg összeszedtem magam. Azóta boldog ember vagyok. A félénkség elmúlik pár nap alatt, merj megszólalni társaságban, viccelődni, légy tájékozott, okos, művelt. Hajrá!
2012. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem nincs semi bajom magammal, gyúrtam is és akkor sem tudtam járni azokkal a csajokkal akik tetszettek.

Ezek sem elegendőek, mert szerencse nélkül nem fog sikerülni.

A nekem tetsző nőket nem is gyúrósakkal látom, akár én is lehetnék a párjaik.

Én csak azt látom, hogy vannak akiknek szájukba repül a sültgalamb.

Sokmindenkivel beszéltem erről a dologról, de senki sem tud semmi használhatót.

(30)

2012. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!