Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merem mutatni az értékeime...

Nem merem mutatni az értékeimet az emberek előtt, mert félek, hogy beképzeltnek fogok tűnni. De így tutyimutyinak tűnök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több dologhoz is értek, de annyira félek, hogy a emberek előtt beképzeltnek fogok tűnni, ha ezeket meg is mutatom.. Így inkább meghúzom magam, van munkám már 3 éve. Főnököm mondta is, hogy mit keresek én még mindig nála, mikor a tehetségemet is használhatnám.. A rajz iránti érdeklődésemet már egész kis koromban megmutattam, aztán egy barátom ráébresztett, hogy zenével is érdemes lenne foglalkoznom, véletlenül jött a dolog.. Nem merek kilépni, inkább maradok a mostani munkehelyemen.. De mit tegyek, lépjek ki mégis? Másik pedig, hogy igy teljesen tutyimutyinak tűnök, értéktelennek érzem magam az emberek közt és szerintem igy is nézek ki. Azt hiszem, hogy ez miatt veszítettem el a férfit is, akivel kölcsönösen megvolt a vonzalom, mert nem vagyok önmagam. De valahogy van bennem egy nyugalom, hogy rendben, akkor most ő is elveszett, könnyebb is hogy nem kell azon is izgulnom, hogy fenntartsak egy párkapcsolatot.
2012. jan. 6. 21:05
 1/2 anonim válasza:
Bátran vállald fel az értékeidet! Ha nem dicsekszel, nem fogsz beképzeltnek tűnni, de ne titkold el, hogy miben vagy jó! Légy önmagad, ne félj attól, hogy mit fognak szólni az emberek! Ne lépj ki addig a munkahelyedről, amíg nincs más, valami biztos terved, ötleted! A volt párodat visszahódíthatod, mutasd meg neki, milyen nő vagy valójában! A veszteségeket tudni kell elfogadni, miután már tényleg nincs mit tenni. De küzdj azért, ami igazán fontos neked! Sok erőt kívánok ehhez!
2012. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy szólás:

"Ha véka alá rejted a tehetséged, akkor tedd elég nyilvánvalóvá, hogy melyik véka alá rejtetted!"


Szép estét! :)

2012. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!