Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy viselkedjek, hogy ne...

Hogy viselkedjek, hogy ne tűnjék beképzeltnek/nagyképűnek/lenézőnek?

Figyelt kérdés

Sokszor egy pillantásból,egy megjegyzésből,egy mozdulatból az emberek egy része azt szűri le rólam,hogy lenézem őket és nagyképű vagyok. Hogyan változtassak ezen ?

Az emberek nem szeretik,hogyha sokszor látják bennem a tükröt,ami magukat mutatja.Mert sokszor tényleg olyan vagyok,mint egy tükör:akár a nézésemmel is átadom az illető személynek,hogy mit gondolok abban a percben róla.És látom,hogy ezt az emberek nem bírják,nem akarják,egyszerűen gyűlölik amikor ez történik velük.

Mit tegyek ?


2011. jan. 12. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint csak a gondolkodásodat kell átprogramozni, ennyi az egész!

Sok sikert!

2011. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék. énis nagyon kimutatom amit gondolok, és pofákat vágok, amiről nem is tudok, csak szokták mondani hogy olyan flegmán nézek, vagy flegmán beszélek, pedig én nem akarok úgy.
2011. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet. Egyáltalán nem akarok nagyképűnek vagy flegmának tűnni mégis sokan ezt szűrik le mikor velük beszélek.
2011. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmivel magyarázzák azt a jelenséget, amikor meglepő módon a hazug embereknek jobban hisznek, mint az őszinte, de gyanús, mert nem kimódolt viselkedésű vagy feszült embereknek.

Na, erre varjatok gombot!

2011. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pozitív értelemben, tehát minden hátsó szándékukkal együtt megnyerőbbek, és mások bizalmába képesek férkőzni!

Mi a tanulság? :P

2011. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne mutasd ki, hogy mit gondolsz róluk. Az ilyen embereket én sem szeretem. Inkább aki nem érdekel, vagy nincs jó véleményed róla, azzal ne érintkezz.
2011. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond. Csak az zavarja őket, hogy nem ők érik el ezt a hatást nálad.

Később majd jól tudsz érvényesülni. Ha nem vagy az igazából, akkor miért változtatnál bármin is?

2011. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!