Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen elhagytam magam, nem...

Teljesen elhagytam magam, nem érdekel semmi és ezzel tönkreteszem az "életem". Mit csináljak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, idén érettségizem, de jelenleg ott tartokk, hogy totál le vagyok maradva, szünet előtt is hiányoztam, és most a szünet utáni héen sem mentem suliba, csak a szobámban kuksoltam pizsamába, fel sem öltöztem, kb szerdán fürödtem utoljára.. éjjel-nappal alszom, leszarok mindent, nem akarok suliba járni, ott akarom hagyni, hogy aztán kedvemre feküdgethessek naphosszat itthon, ahol megőrülök a folytonos veszekedésektől.

Mindezt úgy, hgoy eddig 4,2 volt a legrosszabb átlagom gimibe (ezt is csak a fizika, kémia rontotta le, amúgy volt 4,6 és 4,8 is), én szerettem tanulni, élveztem a nyelveket, jó is voltam belőlük, és szíyvesen csináltam, tovább akartam tanulni, de már évek óta nem voltam rendben, barátaim nincsenek, kapcsolatom soha nem volt, és kicsit mindig vegyült egy kis szomorúság a "boldogságomba" de most idén elszakadt a cérna... szeptember óta rettenetesen vagyok, alig bírom rávenni magam bármire is, elkezdtem rossz jegyeket szerezni, és folyton bőgök (most már annyira nem érdekel semmi, hogy azt is abbahagytam).

elmentem az iskolapszichológushoz, de szerintem ő teljesen félreért, nincs kedvem hozzá sem menni, csak aludni akarok/ meghalni.

Psziuchiáter írt fel valami "szorongásoldót" (mert folyton rázom a lábamat meg tépkedem a szám meg tördelem a kezem) de nem segített, vissza sem mentem hozzá.

Most ezek után mi lesz? leérettségizni már tuti nem fogok tudni! :(


2012. jan. 6. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél akkor írj nekem is, és talán én is segíthetek...én is most érettségizem:)
2012. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Sajnos én is ilyesmi helyzetben vagyok, nekem sem voltak barátaim sem kapcsolatom.19 vagyok, elvileg most érettségizék, de halasztottam egy évet, mert én sem akartam/tudtam tanulni és iskolába járni, ezért magántanuló vagyok már második éve, pszichológushoz járok, de nemigen segít.Régebben én is jó tanuló voltam, ez az egy dolog volt, amiben úgy éreztem, hogy jó vagyok, de már ez sincs. Ugyan csak jövőre érettségizek, áprilisban lesznek az osztályozó vizsgáim az egész éves tananyagból, de még egyetlen szót sem tanultam, én sem tudom, mi lesz így velem.Ráadásul utálom, hogy húsz évesen fogok csak érettségizni mert elb*sztam, és eléggé elkeserítő, hogy az ált.iskolás osztálytársaim közül a legtöbben már fősulira járnak vagy dolgoznak.

Bocs, hogy ennyit írok a saját bajaimról, tudom, hogy ez rajtad nem segít, de épp most vagyok túl egy kisebb kiboruláson, és kapóra jött, hogy találtam valakit, aki hasonló helyzetben van.

Ha van kedved, vagy úgy gondolod, hogy beszélgetni akarsz valakivel, írj rám. Talán még segíthetnénk is egymáson:) Még egy netes ismerős is jobb, mint a semmi.

19/L

2012. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 SeSe1234 válasza:

figyu kérdező,


lehet hogy én ezt nem érzem át annyira (mármint ezeket a problémákat) de egy könyvet tanácsolhatok ami azért ilyesmi hogy nem tudja mit csináljon 12. végén... az a címe hogy szent johanna gimi de ha nem vagy túl olvasós tipus akkor csak annyit mondok hogy próbálj meg figyelni és koncentrálni minden rendben lesz akkor tuti meg csinálod. Ha késtem a válasszal akkor bocsi de ha más olvassa akkor szívesen segítettem amugy meg 11 vagyok és angliában élek és nekem is lesz érettségim 6. ban hogy felvegyenek gimiben :(

2014. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!