Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen elhagytam magam, nem...

Teljesen elhagytam magam, nem érdekel semmi és ezzel tönkreteszem az "életem". Mit csináljak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, idén érettségizem, de jelenleg ott tartokk, hogy totál le vagyok maradva, szünet előtt is hiányoztam, és most a szünet utáni héen sem mentem suliba, csak a szobámban kuksoltam pizsamába, fel sem öltöztem, kb szerdán fürödtem utoljára.. éjjel-nappal alszom, leszarok mindent, nem akarok suliba járni, ott akarom hagyni, hogy aztán kedvemre feküdgethessek naphosszat itthon, ahol megőrülök a folytonos veszekedésektől.

Mindezt úgy, hgoy eddig 4,2 volt a legrosszabb átlagom gimibe (ezt is csak a fizika, kémia rontotta le, amúgy volt 4,6 és 4,8 is), én szerettem tanulni, élveztem a nyelveket, jó is voltam belőlük, és szíyvesen csináltam, tovább akartam tanulni, de már évek óta nem voltam rendben, barátaim nincsenek, kapcsolatom soha nem volt, és kicsit mindig vegyült egy kis szomorúság a "boldogságomba" de most idén elszakadt a cérna... szeptember óta rettenetesen vagyok, alig bírom rávenni magam bármire is, elkezdtem rossz jegyeket szerezni, és folyton bőgök (most már annyira nem érdekel semmi, hogy azt is abbahagytam).

elmentem az iskolapszichológushoz, de szerintem ő teljesen félreért, nincs kedvem hozzá sem menni, csak aludni akarok/ meghalni.

Psziuchiáter írt fel valami "szorongásoldót" (mert folyton rázom a lábamat meg tépkedem a szám meg tördelem a kezem) de nem segített, vissza sem mentem hozzá.

Most ezek után mi lesz? leérettségizni már tuti nem fogok tudni! :(


2012. jan. 6. 19:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy fizikálisan is totál le vagyok robbanva, folyton beteg vagyok, egyfolytában fáj a fejem, hasam stb..
2012. jan. 6. 19:28
 2/13 anonim ***** válasza:
történt valami személyes dolog veled?a barátokkal mi a helyzet?
2012. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jaj, most látom, hogy rossz kategóriába tettem!

Amúgy meg semmi különös nem történt, azonkívül, hgoy utolsó év jött őgy, hgoy nem tudtam, pontosan hová is jelentkezhetnék, meg hogy mi lesz belőlem a gimi után (valószínűleg semmi)

Barátaim sosem voltak..

2012. jan. 6. 19:38
 4/13 anonim ***** válasza:

mindig ilyen kis magadba fordulós voltál? a suliba amúgy csak van akivel beszélsz néha... :)

ha van kedved beszélhetünk priviben én is most fogok érettségizni és egy kicsit én is elvagyok keseredve.. :)

2012. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van, akivel beszélek néha a suliban persze, általában magamra erőltetem a vigyort és hülyéskedek, ezért ha komolyan próbálok bezsélni valakivel, már alapból elviccelik ők is, szóval.. Ezt jól elintéztem magamnak
2012. jan. 6. 19:49
 6/13 A kérdező kommentje:
és igen, midnig ilyen magamba fordulós voltam, emlékszem már általános alsó osztályában is mindig én voltam, akit kiközösítettek, és egyedül üldögélt. Aztán felsőben meg jöttek az öngyilkos "törekvések", meg vagdosások és egyebek..
2012. jan. 6. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:

mmm... és nem ért előtte valami lelki dolog? hogy ennyire magadbafordulós vay...

meg hogy évek óra nem vagy rendben... valaminek csak történnie kellett... vagy csak nem akarod bevallani magadnak. én pl. tudom miért vagyok magamba fordulós de próbálok változtatni :)

minek szerettél volna továbbtanulni? ezt hogy meg nem tudsz leérettségizni, felejtsd el...ilyen jó tanulónak uhh... nem ez a 2héten fog múlni. és szerintem ilyen jó tanulóként igenis továbbkéne tanulnod... egyetemen új közösségbe leszel és ott már kénytelen lennél ismerkedni.. főleg hogyha messzebbre mész ott lesza koli vagy az albérlet ...:)

2012. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mi az, ami bánt téged?
2012. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát ezen én is átestem.....majdnem ugyan ez volt velem is.

ha gondolod beszélhetünk priviben:)

2012. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kérdező!

kell neked egy pasi aki felvidít?...persze magamra gondoltam..de komolyan érekelnél.. írj!

2012. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!