Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindíg eltakarom a seggem...

Mindíg eltakarom a seggem mindennel, hogy mások ne lássák, és ha nem tudom mivel eltakarni szarul érzem magam, van még vki így?

Figyelt kérdés
mindig azt hiszem hogy nagy és nem akarom hogy mások lássák, meg ha vki röhög mindíg azt hiszem hogy azon röhög hogy mekkora a seggem.. xD Amúgy annyira nem nagy, csak az a gatya amit hordani szoktam hülyén áll... csak most így télen az a fontos hogy meleg legyen, hol lehet meleg 'cicagatyát' venni, ami ráadásul nem csúszik le mindíg??
2012. jan. 5. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Kor, nem?

Ha fiú vagy, fejbelövöm magam.

2012. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 nadrágod van?

egyébként nem akarok beleszólni, de ha nagynak érzed a feneked, akkor a cicagatyát nem pont neked találták ki.


De egyébként nézelődj kínaiba. Én a piacon vettem egy lilát, ami bélelt, de ha úgy is fázol vegyél alá harisnyát. Úgyse látja senki. :)

2012. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok amúgy, és jah egy gatyám van, vagyis 2t szoktam hordani de mindkettő ugyanolyan xD mer csak azok a melegek :D amúgy csak ebben a gatyában érzem nagynak, mert olyan vastag meg otromba meg nemtudom :D lehetne már tavasz :)
2012. jan. 5. 19:53
 4/7 A kérdező kommentje:
am azért hordok ilyen gatyát mert ez kényelmes, és akárhány kiló vagyok mindíg rám jön :D
2012. jan. 5. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a nagy segget.
2012. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ez a normális? Jól néznénk ki, ha mindenki meztelen seggel mászkálna.
2012. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nefélj senki nem röhög azon, hogy mekkora a segged, szerintem beképzeled... amúgyis a húsos segget sokan szeretik. én is ... de nem a nagyon hájast... amikor eltakarod a segged, akkor tangába vagy? :) és hány éves vagy amúgy?
2012. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!