Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám eltakarni a vágás...

Hogy tudnám eltakarni a vágás nyomokat?

Figyelt kérdés
Elég durván néz ki a karom... Már bevarasodtak a vágások, de nagyon feltűnő és holnapután egy olyan személlyel találkozok akinek nem kéne ezt meglátni, és a 40 fokban nem vehetek fel hosszujjút :S Kérlek a vágásokért ne szóljatok meg. Az az én dolgom. Előre is köszönöm a segítséget!
2011. aug. 25. 00:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Próbáld meg valami sminkkel, alapozóval vagy mivel, nem értek én ehhez. Vagy tekerd be fáslival és azt mondod hogy meghúzódott vagy ilyesmi.
2011. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
csuklószorító
2011. aug. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

mást én sem tudok javasolni

esetleg vastagabb bőr karkötő, attól függ hol vannak és mekkorák

2011. aug. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az alkaromon, de nem alul, nem az ereknél, hanem "fönt" és elég sok van, elég nagyok... Tehát nagyon könnyen ki lehet szúrni. Kerítek egy fáslit :) Nagy karkötőim nincsenek :\ Köszönöm mégegyszer a válaszokat!:))
2011. aug. 25. 00:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha fentebb vannak, nem a csuklódnál, akkor még lehet azt, hogy mégiscsak hosszúujjú inget veszel de felhajtod az ujját ameddig lehet. Ha szereted az ilyen ingeket, esetleg kockásat, azoknál jól mutat ha fel van hajtva az ujja. És akkor mégsem annyira hosszú. Plusz ha lány vagy, akkor a nyakánál kigombolhatod, nagyobb dekoltázst hagyva, hogy csajosabb legyen. Vagy ha veszel alá valamit, akkor elöl be sem kell gombolni. Attól függ mennyire kell kiöltözni.
2011. aug. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet! Köszönöm:)
2011. aug. 25. 09:29
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Zebratetkó első megoldásnak, vagy ennél még jobb ha levágatod a karodat! Ha már benne vagy a vagdosásban, akkor ez nem fog gondot okozni neked!
2011. aug. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elmehetsz a fenébe. :) Nem kértem ilyen hozzászólást :) Alaptalanul ne véleményezz senkit, nem ismersz és nem tudod, hogy mit miért csinálok úgyhogy shut up. :)
2011. aug. 26. 04:23
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
azért csinálsz ilyeneket mert beteg vagy ,ne praktikákra költs hanem orvosra shut up
2011. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen segítőkész vagy :) Szarkazmus nélkül írom... :) Viszont eldöntöm, hogy hova rakom a pénzemet :)
2011. aug. 26. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!