Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudom a legkönnyebben...

Hogyan tudom a legkönnyebben "eltakarni", hogy 19 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tartom cikinek, mert lett volna sok lehetőségem, hogy megtegyem, de mégsem mentem bele az egyéjszakás kalandokba. Most már ott vagyok, hogy megtenném, csak nem találom a párom... Viszont a munkahelyen, tök sokat viccelődnek ilyen téren is, és mivel amugyis visszahúzodú, csendes lány vagyok mindenki azt kérdezni, hogy volt-e már komoly kapcsolatom. És én mondom, hogy persze volt.. mert tényleg volt 15-16 éves koromban, de akkor még nem volt divat, hogy a fiatal tinik éjjel nappal sexxeljenek...

Szóval szerintetek hogyan viselkedjek, hogy az emberek ne nézzék ki belőlem, és még ugye az is rossz hogy nincs tapasztalatom nem tudom hogy milyen és nem tudok annyira hozzászólni a témához bárhogy is szeretném..


2011. szept. 27. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Húzz bugyit, és akkor nem látnak be a hüvelyedbe?

Megfogalmazás failed.

2011. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Szerintem ne próbálj meg másnak látszani,mint aki vagy.

Szűz vagy akkor szűz vagy semmi ciki nincs ebben,legyél inkább büszke rá..nézd meg a mai fiatalokat 1-12 évesen nem a tanuláson hanem a pasikon és az orális kielégítésen jár az eszük..13-14 évesen meg már nem is szűz a csaj...(nem mintha olyan idős lennék..:)..)Szerintem ez gáz és nem menő.Ha meg annyira hozzá szeretnél szólni a témához akkor olvass sok szex témájú könyvet neten is van egy csomó leírás.Okos lány vagy szerintem nem kell siettetni ezt a dolgot,majd jön magától!és tényleg legyél büszke magadra,hogy nem adod könnyen magad!!!!!:):)

2011. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
2. vagyok. bocsi félre írtam nem 1-12 hanem 11-12.:)
2011. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, ne szólj hozzá a témához. Amikor én is voltam kb. 17 éves és még szűz voltam, de más már nem, nem reklámoztam, hogy nálam még nem történt meg a dolog, mégsem tudott róla senki. Nem szóltam bele, helyeseltem, visszakérdeztem és kész.

Nem kell túlreagálni.

2011. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Eltakarni nem tudod, de büszke se legyél rá. Ezt nem úgy mondom, mintha ciki lenne, hogy szűz vagy, én is az vagyok, csak 3 évvel idősebben, mint te. Csak nem kell hangoztatni, és verni a melled, de mivel visszahúzódó vagy, úgysem tennéd.

Igazság szerint, ha el is veszted, akkor is visszahúzódó, csendes lány maradhatsz, és nem fog a munkatársaidnak semmi láthatót jelenteni, szívathatnak tovább, esetleg, ha kimondod, hogy már nem vagy az, akkor az elvesztéséről menne a spekuláció, ami szintén neked lenni kínos.

Nagyon nem tudsz mit tenni, hogy ne ezt nézzék ki belőled. Szerintem légy normális, nem kell hozzászólni a témához, ha valaki pedig arról mesél hogy mekkorát kefélt... gondolj bele szerinted ez normális viselkedés? Annyira privát dolog a szex, én a legjobb barátnőmmel nem beszéltem meg milyen volt az első alkalma. Ez az ő hálószobájába tartozik, én sem vagyok kíváncsi rá, hogy csinálták (szintén szűz fiúval), rájuk tartozik.

2011. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mások véleményével. Ők is voltak szüzek. Ha ezért lenéznek, akkor az egykori énjüket is lenézik. De szerintem normális, érett ember nem ítél el emiatt.
2011. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném a cikizős kollégákat, hogy "Biztos, hogy nem vagy szűz? Nem tudom elképzelni, hogy veled bárki is..."
2011. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell eltakarni? Ha kérdezik, elmondom mindenkinek, hogy az vagyok. Vagy nevetnek vagy nem. 18F
2011. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan aranyos lánynak tűntél, ráadásul szűz, majdnem írtam privátot...de ez a sexxeljenek. :D Miért kellett? :D Egyébként miért akarod takarni? Nem kell szégyelni, az hozzád tartozik, te olyan vagy, majd nem leszel, és kész. :)
2011. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Az esetlenségedből úgyis látni fogják.

De van, aki ezt szereti.


Viszont magyarul tényleg megtanulhatnál.

2011. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!