Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen érzéketlenek az...

Miért ilyen érzéketlenek az emberek egymással?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

most nem azért ,de az empátia azért alakul ki az emberben mert, volt pár pillanat az életében amit szeretett vna inkább ha meg sem történik ,így jó mélyen a tudatában ott van egy emlék ,hogy őt hogy csesztették mikor kicsit volt ,hát persze hogy átérzi azt akit szintúgy csesztetnek...


az olyan ember aki full magabiztos, van egy rakat pénze, a külsőjével semmi gond, kigyúrja magát, és még jó a humora ,miért lenne megértő?!

őt nem érték olyan sz.r érzések mint azt akiben megtalálták a hibát az osztálytársai és jól meg is szívatják..


inkább azokkal vagyok empatikus akik szívatnak mert tudom ha én is olyan "jó" körökben nőttem vna fel akkor én is sokkal magabiztosabban ,semmi együttérzéssel élnék

túl nagy a "csavar" ,de jobb így felfogni mint állandóan szídni, hogy hogy lehet ennyire paraszt, NEM KELL FOGLALKOZNI VELE azt el van rendezve:)

2012. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora gyökér vagy, lepontozod őket mert nem értenek egyet... te sem vagy ám jobb náluk. Szerintem csak várod, hogy valaki érzékeny legyen veled, te meg egy érzéketlen tuskó vagy.

Én személyszerint nem vagyok érzéketlen általában, de vannak emberek, akiket első találkozásra megismerek annyira, hogy ne érdekeljenek kicsit sem mi van velük, mint most te... Nemcsoda ha érzéketlenek veled. Érdekes velem nem azok, akikkel jóban vagyok. Ha meg idegenekre gondolsz, sokat számít, hogy hol laksz. Nagyvárosok közül pl győrben az emberek törődnek egymással, ha pl elesel vagy vmi segítenek, tatabányán meg örülhetsz annak is, ha nem rugnak beléd. Most lehet mondani hogy sok tatabányán a c*gány, de azt tapasztalom, ha ott vagyok, hogy a fehér emberek ugyanolyanok...

2012. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minden élőlény között az erősebb dominál!Az emberek között is az önzők és bunkók a sikeresek.Így van az állatoknál is pl.bivalyoknál,sőt egyes madárfajoknál,hogy meg kell küzdeniük a hímeknek a párzás jogáért.A gyenge meg nem viszi semmire.Sajnos ilyen a természet törvénye.Én se viszem semmire,mert nem tudok mások fölött uralkodni,bunkó lenni.Sőt,túlzottan empatikus vagyok,és én örülnék a legjobban,ha mindenki egyenlő lenne...
2012. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!