Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől van, hogy mindig összeve...

Mitől van, hogy mindig összeveszek a szüleimmel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb. Egy év alatt átmentem egy stílusváltozáson. Ez azért történt mert új környezetbe kerültem. Fekete, visszahúzódó és halk lányból lettem viccelődős, ami a szívemen az a számom és már társaságban is aktívan részt veszek egy beszélgetésben, nem érzem magam kívülállónak.

De a szüleimmel rendszeresen összeveszek, kiabálnak velem, aztán a végén mindig sírok 1 órát és bűntudatom lesz. Ez 1 éve még nem volt így, jókat beszélgettem anyukámmal. De mostanában mindenen kiakadnak és úgy érzem velem van a baj, pedig a barátaim, ismerőseim szerint jó irányba változtam, és szerintem is, mert régen mindig cikiztek a szégyenlősségem miatt.

Hogy értsek szót a szüleimmel, illetve hogy kezeljem a veszekedéseket?


2012. jan. 4. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert ha 14-18 és esetleg a szüleid szigorúak,akkor lehet h nehezen viselik,hogy kezdesz felnőni. :) Pontosan miken szoktak kiakadni?

Am szerintem próbálj úgy viselkedni velük ahogy régen. Tudom hogy nehéz,de legyél türelmes. :)

2012. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

14 leszek.

Tök mindennapi dolgokon veszünk össze, például, hogy miért vagyok olyan sokat a barátnőimnél, ne lógjak annyit rajtuk.

2012. jan. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!