Velem van a baj?

Figyelt kérdés

mostanába a környezetemben kicsit kiívülállónak érzem magam. Az osztályom 99% át olyan lányok és fiúk teszik ki, akikhez én nemtudok, nem akarok és nemis fogok igazodni. A lányok minden szünetbe a sarkon állnak és cigiznek, közben emgvitatják, hogy milyen k*rva jó volt tegnap a hajógyári szigetek hajnali 5ig lenni, és aztán onnan jönni be a suliba,közben meg folxamatosan nézik a telefonjukon a facebookot, hogy hányan lájkolták a csücsörítős és pózolós "szexi" képüket. a fiúk pedig közben azt beszélik, hogy ezek milyen jó csajok és úgy megdugnák őket, és megis fogják,mert ők "fullosak" és "mert ők megtehetik".És nem túlzok, tényleg ez van, ezt csinálják. Én meg nem ilyen vagyok.(Sajnos a hátránya az, hogy így nehezebb beszélgetni,ismerkedni, főleg fiúknál,mert szinte minden fiú az ilyen lányokért van oda)

Én vagyok gáz, hogy nem ilyen vagyok?

17/L


2012. jan. 4. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van. Mondjuk én is cigizek, de én csak feketébe járok. Ettől függetlenül nem vagyok ápolatlan és slampos. De mivel nem ezeket a mai divat bu.zikat hallgatom, nem is öltözök úgy. Az osztályba mindenki nagy party arc és mindenki fullos buksza vagy srác. Ez van. Suliba vannak haverjaim. Szünetbe velük vagyok, órán meg nem érdekel.


17/L

2012. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy gáz. mindenkinek más jön be. az ilyen lányok között is van "normális" és az ilyen fiúk között is biztos akad olyan akinek te is tetszel (: egyáltalán nem gáz ha önmagad vagy és nem követed az olyanokat akik másmilyen mint te.
2012. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én meg am. divatosan öltözködök, max am nem ugy mint ők, hogy kicsit már ilyen r*bancos, és mindenem egyforma tucat ,mint nekik, hanem belerakom azegyéniségem. nem is néznének- néznek kivülállónak az utcán,vannak barátaim barátnőim meg minden, szóval így rendbevagyok, inkább azon szomorkodom, hogy manapság ez a normális meg a "menő", meg hogy nem olyan a stílusom, nem járkálok bulizni meg nem vagyok flegma, az már gáz...és a fiúk is ezt gondolják:S( no mert mondjuk ők is olyanok csak fiúba... legalábbis a többségük...)
2012. jan. 4. 18:40
 4/7 anonim válasza:

én ilyesmiről még sosem hallottam

ez az országban merrefelé található?

2012. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

merre?

hát nemtudom hol élsz:S elég sok helyen:S

2012. jan. 4. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:

ne akarj tetszeni az ilyen fiuknak. kellene neked olyan akinek a dugás jut rolad eszedbe? tinik ez van.

minden osztály szinte iylen. alig akad egy két normális arc. én is mindig kivülállo voltam de tudtam hogy én vagyok normális. 25 éves vagyok és méár nincs iylen problámám. a korosztályom már kinött a csücsöritös korszakbol és normális pasikat tudok összeszedni. várj türelemmel. ha nem cseszegetnek boldog lehetsz. engem folyamatosan....

2012. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj. Velük... 17/F
2012. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!