Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kezdett el ketyegni? Ááá!

Miért kezdett el ketyegni? Ááá!

Figyelt kérdés

Világ életemben vér cikinek tartottam azokat a nőket, akik képtelen magukban kiteljesedni, és a gyerekvállalástól várják a megváltást, és folyton azon feszkóznak, hogy van-e pasijuk, komolyan gondolja-e, megkéri-e, elveszi-e, mikor lesz már baba, stb.


Erre 26 éves koromra rám tört az érzés. Úristen el vagyok késve, úristen, mikor lesz gyerek, nincs már sok idő, stb. Ti mikor kezdtétek el érezni ezt? Ez tényleg belénk van kódolva genetikailag?

Basszus elkezdtem lesajnálóan nézni azokra az ismerőseimre, akik 30 fölött gyerek nélkül vannak, holott mindig is úgy gondoltam régebben, hogy vagy lesz gyerekem, vagy nem, tök mindegy.


2012. jan. 4. 16:00
 1/5 tetris ***** válasza:

Igen, legfőbb ideje, hogy szétnézz a piacon, és kiválaszd az utódaid apját. Ez legalább 3-4 év, mire megtalálod az illetőt, mire a kapcsolat beérik. És egyáltalán nem biztos, hogy rögtön teherbe esel. Márpedig egy nő legoptimálisabb szülési ideje 20-35 között van.

Nem vagy még lekésve semmiről, de azért már nem ártana lépéseket tenned az utódlás érdekében.

Úgyis annyira fogy a lakosság. Tessék szépen szaporodni kérem!!!!!

2012. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy a hormonjaid uralkodnak rajtad, vagy te uralkodsz a hormonjaidon?
2012. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most épp van egy, csak nem biztos, hogy ő lesz az, 3 év után bizonytalan vagyok, és mikor a szakításon morfondírozok, betör a agyamba az érzés: 1,5 év mire kiheverem, új kapcsolat, 2 évet együtt lenni, akkor nagyjából 30 leszek, mire nekiállok próbálkozni az első gyerekkel. Soknak tűnik. Régebben úgy voltam vele, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni, most meg beköszöntött a gyerekfaktor. Minél idősebb vagyok, annál inkább félnek a férfiak, hogy én majd gyereket akarok tőlük, csökken a pasizási esély, jesszus.

Mondjuk azt speciel nem értem, hogy fogyunk! Épp itt volt 7 milliárdadik. Vagyunk éppen elegen.

2012. jan. 4. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 26 vagyok!

csinálunk együtt gyereket? :)

Nekem két éve még kapuzárási pánikban is volt részem,de azt 2 hét alatt kihevertem.Tavaly óta készen állnék mindenre ha lenne egy olyan nő aki életem párja lehetne.Én tudom ha legközelebb szeretni fogok valakit és ő is engem akkor nem fogok két évet várni vele az is bizti! :)

És Én is már én is elkésettnek érzem magam.

HA a mostani párodnál nem vagy biztos a témában akkor dobjad mert csak feleslegesen pazaroljátok egymás idejét.

Üdv!

2012. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

betolok egy grafikont a születési rendellenesség előfordulása és a késői gyerekvállalás kapcsolatáról.


[link]


persze 40+ évesen is lehet egészséges gyereked, de sok más szempontból is 20-30 az ideális kor.


problem, karrierista nők?

2012. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!