Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alapból én tök laza meg jófej...

Alapból én tök laza meg jófej vagyok de a suliban nem, és ezért alig van barátom. Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
nehezen nyílok meg emberek előtt nemtudom mit mondjak nekik. és már szeptember óta új a suli,de eddig csak 1 megbízható barátom van,van 2 lány akivel szívesen barátkoznék de félek elrontok valamit vagy nem tetszik nekik,tudom nem kéne érdekeljen de érdekel..:(
2012. jan. 3. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

milyen az hogy alapból laza ,de suliba nem :D


figyu FEJBEN KELL ELDÖNTENI MIT AKARSZ, az embereknek szimpatikusabb ha nem gondolkodsz túl sokat ,és neked is jobb, akkor ne tedd ,ha mondjuk vmi pasizás jönne szóba ,akkor megérteném hogy izgulsz ,mindenki izgul mikor a vele ellentétes nemű vonzó egyénnel kerül szóba


a legjobb tanács szarni bele :D

2012. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!