Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol barátkozzak? 16/L

Hol barátkozzak? 16/L

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim pedig annyira szeretnék:)
2012. jan. 3. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
:P
2012. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
h h nincsenek, vmi osztálytárs akivel jóban vagy v ilyesmi nincs? ha már 1-2embert megismersz onnan könnyü többet mert megismered az ismerőseiket aztán az ismerősei ismerőseit stb és 1-2vel összebarátkozol. amúgy melyik városban laksz?:)
2012. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pest megyében:) várost nem íork azért..osztálytársakkal nem vagyok jóba..
2012. jan. 3. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
jaa úgy mongyuk érthető. valami gyerekkori régi barát sincsen akihez "hozzá tudnál csapódni" ? a másik megoldás még az lehet hogy akár neten randomra megismerni pár embert aztán biztosan lesz köztük valaki akivel elvagy. nekem kb egy éve volt hogy itt kiírtam vmi kérdést ami alatt kicsit sztorizgattam, elkérték páran a címemet megismertem őket, egyik lánnyal össze is jöttem párral meg még mindig tartom a kapcsolatot és eljárogatok néha :D
2012. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia:)

16/L

2012. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
könyörgöm ne itt
2012. jan. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!