Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezek igazi barátok? Barátkozza...

Ezek igazi barátok? Barátkozzak még velük?

Figyelt kérdés
Folyton kritizálják az öltözködésemet, a hajamat, a zenei ízléseket. Folyton azt mondják, hogy kövér vagyok, meg hogy fogyjak le, és hogy pénzt gyűjtenek nekem uszodabérletre. :S Ez nálam már túllépi a hülyülés határait. :S És ha azt mondom, hogy egy ilyen beszólás rosszul esik, akkor megsértődnek, vagy kiröhögnek. De néha meg tök jó fejek, és tök jól elvagyunk. Mit tegyek?
2010. aug. 10. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nem igazi barátok.

Én sose mondanék ilyet egy igaz barátnőmnek.

Ez már túllépi a jó ízlés határait. Nem egoisták véletlenül?-.-" Az ilyeneket jobb messzire elkerülni.

Szerintem keress más igaz!barátokat aki mellett Te is tudsz érvényesülni.És akik nem rombolják az önbizalmadat!

Sok sikert!

18L

2010. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

az 1. válaszoló leírta az én véleményemet is

tedd azt

2010. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne barátkozz velük többet!Akik ilyet mondanak azok nem barátok hanem bunkók.A barátságnak amennyire én tudom az a lényege hogy elfogadod a másikat(ők meg nemhinném,hogy elfogadnak ha mindent kritizálnak benned) és kitartasz mellette a hibái ellenére is.És amikor "tök jó fejek" akkor esetleg nemakarnak tőled valamit?
2010. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Teljesen igazatok van, és tudom én, hogy nem kellene velük barátkoznom, csak nem tudom mi lesz velem nélkülük :S Vvan rajtuk kívül még 2 barátom, akik megbecsülnek, meg elfogadnak, csak hát mégis ezzel a társasággal közelebb lakunk egymáshoz, gyakrabban tudtam velük találkozni, mint a másik kettővel. Néha akarnak, néha nem, ők ilyen hangulatemberek lehetnek, néha csak úgy egyszerűen ilyen szemetek. Csak hát nem tudom, hogyha megszakítom velük a barátságot, akkor hogyan kezdjek hozzá, mondjam meg, hogy ennyi, vége, vagy csak ne keressem őket, és tartsak távolságot?
2010. aug. 10. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tarts távolságot, mond meg,hogy most más dolgod van...Ha megmondanád az igazat, szerintem rontana a helyzeten,úgy értem inkább rád szállnának mintsem békén hagynának. :-/

Csak kerüld el jó messzire.Az nem vezet semmi jóra, ha tovább maradsz velük.

2010. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!