Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Kérdés Túl Rövid

Rossz Fiú kérdése:

Miért van ez? Kérdés Túl Rövid

Figyelt kérdés
Csúnya vagyok, pattanásos, tiszta szőr vagyok, vékony, alig van rajtam izom :'( Nem értem hogy az életben ilyen tulajdonságokkal mit kezdhetek? Mert vannak álmaim, de ilyen külsővel azok elérhetetlenek...Sajnos...Vannak példaképeim és amikor rájuk nézek, hogy milyen tökéletesek, az életük tökéletes, szerencsések, gyönyörűek, bármit elérhetnek hisz sztárok, ők így születtek. És ebbe belegondolni is rossz, hogy én soha nem lehetek olyan, mint ők, soha nem érhetek el olyan dolgokat, mint ők, mert én ilyennek születtem? Ez igazságtalanság vagy nem is tudom mi... És 16 éves fiú vagyok és nem tudom hogy milyen pályára mennyek és Magyar országban születtem, ahol még kevesebb esélyem van (senki ne vegye bántásnak) :( Mit tegyek? mit tehetek? Miért van ez? 16/f :'(
2012. jan. 2. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ember, hát ne férfi manöken akarj lenni, ne kövesd a szart, ami a médiából folyik.

Én ismerek egy lányt, aki csak az izomtalan pasikra bukik (neked idős), szóval a remény hal meg utoljára.

Hát öcsém, hogy ilyen szar az életed, attól van, hogy az előző életedet szarrá vágtad. Ha ezt is szarrá vágod, a következő se lesz jobb.

2012. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz a médiával. Amúgy meg ha akarsz menj el egy fitnessclubba. Egész jó! Kicsit levezeted a stresszt és kellemes érzed magad.
2012. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-2-3 barátomnak elmeséltem ugyan ezt és ők lehülyéztek, hogy nem is vagyok ronda meg stb. Meg hogy tehetséges vagyok és még bármi lehetek, de akkor is. Rossz az a tudat, hogy ők ott mi meg itt vagyunk...
2012. jan. 2. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen fiúk, amit leírsz + ha még szemüveged is lenne... szóval az ilyen fiúkból lesznek az informatikusok, akik elég jól keresnek. Biztasson ez!

Már most nem bántani akarlak. Nem tudom hogy nézel ki és nem a szépség a fontos, de pont az ilyen fiúk lesznek a kis okostojások és a lányok később (ha felnősz) pont rád fognak hajtani.


Szóval indíts matak + info/fizika! ---> mérnök-informatikus

2012. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne média arcokat nézd!Ők is kivannak retusálva.Ez a legnagyobb baj a médiával, hogy elbizonytalanítják az embereket.Külsőddel annyit tudsz tenni, ha tényleg nagyon pattanásos arcod érdemes kozmetikushoz menni.Nem ciki, mert ha magadnak nyomogatod ki akár elfertőzhet.Esetleg ahogy mondták elmehetsz kondizni vagy valamit sportolj.Még olyanokat mint te akik vékony alkatúak azokat is kicsit megformálja.:)Ja és ne gondold soha azt hogy csúnya vagy.Nézz a tükörbe és mondd azt hogy jól nézel ki.;)Biztos helyes gyerek lehetsz, csak tök önbizalmatlan.;)
2012. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm szépen :D De amúgy ne úgy képzeljetek el, mint pl ez xD [link] Az ez előtti komment (az informatikus) meg elég sza. tanácsot ad -.-"
2012. jan. 3. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
sztárok szépsége nagyrészben egyenlő a photoshoppal és plasztikával. Amúgy próbáld elfogadni magad, felfedezni szép testrészeidet, a patttanásokat lehet kezelni, millióegy krém van rá, esetleg ha nagyon sok van akkor bőrgyógyász segít. Emelett meg tömheted magadba a kaját és gyúrhatsz otthon , szóval kicsit ha összeszeded magad, nem lesz itt probléma meglátod :)
2012. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"pattanásos, tiszta szőr vagyok, vékony, alig van rajtam izom" - Nem hiszem, hogy újat mondok ezzel, de az összes itt felsorolt problémádra van megoldás.

Pattanásra kozmetikus, tonizálás, stb.

Női szemmel mondhatom, hogy a szőr nagyon is férfiasnak számít, egy bizonyos mértékig persze :)

Vékonyság ellen egyél többet, rendszeresen, többfélét.

Izmok érdekében az a legjobb, ha gyúrsz.

Mindenre van megoldás, csak tenni kell érte.

2012. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!