Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Hogyan dolgozzam...

Mit tegyek? Hogyan dolgozzam fel? Valaki el tudja magyarázni, ez igazából milyen kapcsolat is?

Figyelt kérdés

7.-8. év közötti szünetben ismertem meg egy lányt. Szóval jó messze lakik, Gyulán. Összebarátkoztunk, és volt köztünk közös hang.

Szeptemberben összevesztünk, mert valamiért nagyon ideges volt. megkérdeztem hogy most rajtam vezeted le a haragodat? mondta hogy nem de nem rossz ötlet... Erre egy hétig nem irtam rá, amig ő nem irt, és elnézést kért.

Decemberben majdnem meghaltam, és feltűnt neki hogy sokáig nem vagyok. erre mondtam hogy mi történt, és....életembe először éreztem hogy valaki aggódik értem. Ezután egyre jobb viszonyban voltunk(mint kiderült, ilyentájt tetszettem neki), és egyszer bántották...mondom majd nyáron lemegyek és agyonverem aki bántott...

Kitört a nyári szünet és ő felhozta a dolgot...annyira megijedtem...ugyanis egy hatalmas titkot, magamról nem mondtam el. aztán elmondtam. éppen könyvtárban voltam, emlékszem, haha. de megértette és mikor megkérdeztem, akarsz-e velem még talizni ezt irta: 'Naná!' (vannak dolgok amiket sosem felejtek el)

Augusztban valóban lementem hozzá, öt napra, hát az valami varázslatos volt. És belé szerettem....még soha senki nem szerettem annyira és úgy, mint őt. mert megértett engem, és úgy szeretett ahogy voltam. nem lett belőle sok minden, de erős barátságunk megmaradt. de sajnos elbasztam mindent...

Legközelebb az októberi conon találkoztunk...előtte már sokat veszekedtünk, mert miután találkoztunk nem nagyon birtuk már egymás nélkül...és hát a conon már nagyon közömbös volt. egy hónapig nem mertem rá irni. De minden nap akartam. kinzó volt...aztán mikor rá irtam, közölte, hogy már nem nagyon szeret....Amikor felfogtam, hogy ez igaz, Én összetörtem, és valami megszűnt bennem

Azóta sem békültünk ki, de nagyon néha beszélünk. De képtelen vagyok feldolgozni...most is hiányzik...nagyon.


Akkor 14-15 éves voltam,most már betöltöttem a 16-ot...És tegnap volt egy álmom róla, ami fel szakitotta a régi sebeket:


Fent volt nálunk...csomó ideig csak néztem, de olyan jó volt...*-* aztán beszélgetni akartam vele, de először apám nem hagyott, aztán öcsém kezdett el sirni, és el kellett rohannom. Mikor visszamentem, nem volt ott, csak egy üzenet. illetve nem üzenet, hanem egy féloldalas, kézzel irott vélemény. Valami olyasmi volt benne hogy

"Nem tudom, mi történt veled mostanában ami miatt ennyire elgyengültél, de nem is érdekel. keresd meg régi önmagad akit mindenki tisztelt mert annyira erős volt. ebben senki sem fog neked segiteni, hiába könyörögsz. viszont--"eddig emlékszem, a többi kiesett.amikor felébredtem, kb. 20 perc volt, amig csak erre, ezekre gondoltam annyira nemvoltam fáradt, ez biztos hogy ennyi idő volt...és szerintem ez, ha tudom majd feldolgozni...az álom jelentősége negativ lesz....mert nagyon hiányzik...akkor, egy kicsit is, de velem volt, beszélt hozzám...Igy, amit próbáltam, a Barátaimmal feledtetni, több mint egy éve, az elveszett... ha valaha azt mondtam, hogy nem lehet rosszabb, hát lett...


nem értem...mi ez a kapcsolat...nem vagyok belé már szerelmes...akkor miért nem tudom feledni? A leghosszabb szerelmi bánatom is, két hónap volt, és az már nagyon extra eset volt...El tudom valaha felejteni? hogyan?


2012. jan. 2. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Akit az életben igazán szerettél, azt soha nem fogod elfelejteni, és mindig fogod szeretni, még akkor is, ha magadnak se vallod be. Viszont a fájdalom elmúlik. Minden jót.
2012. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes...Úgylegyen! Köszönöm!!
2012. jan. 2. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!