Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nem találom önmagam

Mit tegyek? Nem találom önmagam

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt az ömbizalmammal, de mintha hetedikben és most valami következtében eltűnt volna. Úgy érzem, hogy senkivel sem tudok kijönni, és ez taln azért van, mert nem akarok a tömegbe tartozni, nem vagyok az az olyan lny, amilyenek a mai csajok, nem érdekelnek a fiúk, a sminkek, régebben még az sem érdekelt, hogy mi van rajtam, mostanra ez azért már megváltozott. Nem szeretem ezeket a mai popzenéket amit az átlag tinik szeretnek. Tartok tőle, hogy túl fiús vagyok, bár egyesek szerint ez nem igaz. nem szeretnék sokat változni, mert megfelelt a régi énem önmagamnak, de viszont óriási hibám, hogy mindenben tökéletes szeretnék lenni, és mindenkinek meg szeretnék felelni, és most úgy érzem el vagyok tévedve, és alig van barátnőm. Olyan barátnnőm aki nem szúr hátba. Légyszi segítsetek, mit tegyek?

14L



2012. jan. 2. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki át esik ilyen időszakon ,ne aggódj.
2012. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd szorgalmasan. Vagy megtalálod, vagy nem.
2012. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Senki nem akar a tömegbe tartozni. Ettől tartozik mindenki bele, fogadd el.
2012. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!