Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem találom...

Miért van az, hogy nem találom önmagam? Más is van így ezzel? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van amikor szeretek csinos lenni, bombanő, de jobban érzem magam kicsit ''poprockosabban''. A zenei ízlésem is inkább az Alvin és a mókusok, a Muse és hasonló zenék felé húz, viszont meghallgatom a tömegzenéket is. Van amikor '''jókislány'' vagyok, máskor viszont beleszarok mindenbe, és lázadok, beszólogatok.

képekben:

[link]

vagy

[link]


2010. szept. 27. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a képen a 2 stílus teljesen hasonló, csak a magassarkú dob az első képen. Amúgy nagy különbség nincs.
2010. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez velem is így van. Az érdekessége az, hogy én a keményebb hangzású zenéket is szeretem (pl slipknot) És emelett szeretek nagyon nőiesen öltözködni. Ugyanakkor van egy korszak mikor én is lesz.rok mindent és átmegyek a lázadozóba.:D A 2.linkelt kép tökéletes- kb így nézek én is ki akkor..:)

A jókislány is jellemző rám. Akkor viszonylag nagyon szolidan öltözködök fel...De én így érzem jól magam benne.

Szerintem ez inkább hangulatfüggő nálam (is), h ogy mikor mit veszek fel.:) De ez szerintem így jó. Tudsz változni, nem vagy egyhangú. :)

2010. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: hát igen nem tudtam olyat választani ami teljesen eltér, hiszen azért nem vagyok annyira kétéltű. :DD

2. válaszoló: lelkitársak vagyunk. :D

2010. szept. 27. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen vagy, de az nem baj, sok fajta stílus illik hozzád.

szeretem:a rockabilyt, a dzsesszt, a swinget, az alternatív magyar zenét, az elektronikusat, a technót, is de az operát, a musicalt és a komolyzenét is.

Szeretem a 20-as 30évekbeli öltözködést, a masnikat, fodrokat, Audrey Hepburn stílusát, és a az ő képével díszített dolgokat, de van citromsárga smiley-s felsőm, szivárványos, most vettem egy nyulasat, és szeretem a kalapokat ,és hordok tornacipőt is, és már pöttyös gumicsizmám is van.(minden színesben, élénk színűben)

Pedig 26éves vagyok, de nekem ez az összevisszaság a stílusom, (persze ne mindent egyszerre)egyszer szexi, másszor bohém. Nem kell mindenkinek a tömeg után mennie.

2010. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mintha rólam lenne szó. Szinte minden téren elég változatos az ízlésem (könyvek, zene, filmek stb.), és a hangulatom is elég gyakran változik. Bár általában elegáns, nőies cuccokat szoktam hordani, és nem túl színeseket, de vannak napok, amikor meg nyomott mintás póló, csőgatya, tornacipő, kitűzők, vászontáska...


21/l

2010. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én is csatlakozom! XD

Nyáron goás-hippi vagyok, tiszta szivárvány, laza bő cuccok karkötő meg minden, ami kell, aztán van, hogy átmegyek alterba divatos mégis egyedi cuccok tömkelege, aztán van, hogy eldobom az agyam punk-osra sikerül a kinézetem, gyakorlatilag úgy nézek ki, mint akit a kukából túrtak, aztán vannak napok, mikor simán össze lehetne téveszteni akármelyik emós-gót pics@val, mindehhez raszta hajam van, az legalább nem változik. Persze dolgozni is kell, meg kultúráltan viselkedni, öltözni, úgyhogy van, amikor szürke kisegér vagyok, mindenem visszafogott... Kivéve a hajamat, de már a rasztáimat is tudom úgy igazítani, hogy ne borzolja a kedélyeket, hanem kifejezetten csinos, ápolt benyomást keltsen. (Ezt nem én találtam ki!)

Szerintem nagyon unalmas lenne mindennap ugyanúgy öltözködni, ugyanolyan stílusban. Mikor ruhákat veszek mindig úgy vásárolok, hogy kb. 6 személyiség mérlegeli a cuccokat, de megéri, nekem unalmas lenne egy stílust követni, és szeretem, hogy még az ismerőseimnek is majdnem mindig meglepetést okozok a kinézetemmel. XD

2010. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látom sokan vannak így. :) És hol vásároltok? Mert én nagyon nehezen tudok venni ilyen ruhákat...Minden édi bédi strasszos cuccokkal van tele...
2010. szept. 28. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!