Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérlek Olvass El! Válaszold...

Kérlek Olvass El! Válaszold meg ki vagyok?!

Figyelt kérdés

Üdv. Nem akarom rabolni az idődet de valahova ki kell mondanom/fel kell tennem a kérdést. Remélem te megtudod adni a választ. Megőrültem?? Azért itt teszem fel a kérdést mert ne igazán normális a dolog amiről szó van. Azt hiszem bele is kezdenék. Tudod. Egész életemben amióta csak az eszemet tudom, másnak éreztem magam a többi gyermektől/embertől. Nem vagyok különleges nem erről van szó csak a másság érzése foglalkoztatott. Mindig másképp tekintettem mindarra ami a világban van és történik. Az igazságtalanságok az emberi kegyetlenség és tudatlanság. Mindig arról álmodoztam hogy egy nap véget vetek ennek és olyan világot "teremtek" amiben csak béke van. Ezt az álmomat mára teljesen elvetettem...

A családom mindig is vallásos volt de nem tartozott egyik egyházoz sem pusztán csak hittek egy istenben aki vigyáz ránk és remélték sőt tudták h ez a lény vigyáz rájuk. Én magam is ebben hiszek. Nem vélekedek más vallásokról nem is emiatt vagyok itt. Egyszer a bátyám mikor elkerült az itteni gimibe a család egyik barátjával mesélt akinél sok időt töltöttünk. Én bent feküdtem a kanapén és épp aludni próbáltam. A bátyám egy lányról mesélt akinek volt egy "képessége" amiről nem tudom valódi-e vagy csak téveszme. Én hittem eben. A lány képes volt látni a jövőt és az előző életet egyaránt. Akkor a bátyámnak olyat mondott ami az én szívembe és lelkembe azóta mélyen belevésődött. A lány egy csoportról beszélt. 12 bölcs tanítóról akik majd segítenek a világnak jobbá válni. A 12 bölcset egy 13. vezeti a "király" . Azóta vakon hiszek ebben a "jóslatbam" . A hitem egyre és egyre inkább erősödött míg végül eszmévé lett bennem , és egyre inkább arra vágytam hogy eljöjjenek értem és szolgálhassam őket az életem árán is. De ahogy idősödtem egyre inkább másként tekintetem magamra és a céljaimra. A hitem saját kis eszmém iránt megmaradt. De más volt a célom.

Mostanra már van egy lány akit végtelenül szeretek és ez az eszme a szívem legmélyebb rejtekébe van zárva mintha várna... Tudom hogy eljön az idő mikor minden másképp lesz.

Kérlek mond meg nekem. TE aki eljutottál az életem összetömörített történetének végére... Őrült vagyok ?

Üdvözlettel: Ben


2011. dec. 31. 03:25
 1/7 404 ***** válasza:
66%
Nem vagy őrült, te vagy a normális. Ne is akarj olyan lenni mint ők, és ne hallgass azokra akik azt mondják hülye vagy mert nem követed a többieket! Legyen önálló személyiséged és ne másokat utánozz. Ne dőlj be a médiának, és ne foglalkozz azzal hogy a reklámok miket akarnak rád sózni. A legjobb ha a saját utad választod, azt ahol senki sem jár, csak te. Különben te is ez leszel: [link]
2011. dec. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem! Valóban nem vagy őrült!

Őrizgesd ezt az álmot a lelked mélyén. Úgy érzem, még nagyon fiatal vagy. Most "készülj" a feladatra, kellő tudással, egyebekkel felvértezve "eljön még a te időd!"

Legalábbis nagyon bízom benne! Addig is tanuld az élet hétköznapi értelmében vett tudnivalókat, és tanuld, képezd magad ezen a téren is, amely képessé, alkalmassá tesz arra, hogy amikor kell, színreléphess, és megtehesd a világért, amit meg kell tenned. Érezni fogod, mikor lesz az!

2011. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Neménvagyokaz ***** válasza:
Szerintem se vagy őrült.
2011. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őrült nem vagy,max beszippant majd az a szekta amiről beszélsz és az leszel.
2011. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy őrült, csak ezozizi.

Olvass egy kis Hetesi Zsolt jövendölést.

Én is kerestem embereket, akikkel legalább egy Menedéket építhetnénk. Még egy kézre való ember se jött össze. Leszarom, az emberiségnek már nincs sok hátra.

2011. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy őrült. Az első bekezdésben leírtak szinte ugyanolyanok, ahogy az én életemben is volt. Az utolsó mondatot kivéve. Én nem dobtam el magamtól az elképzelést, és megteremtettem a világot (a szívemben). Nem a mások által mesélt jóslatban hiszek, hanem a sajátomban.

Ez nem őrültség, csupán a saját világodba menekülsz, ami teljesen normális.

2011. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

őrült az nem vagy. de egy elég furcsa eszmében hiszel. szerinted az ember szolgaságért van? egyetlen urunk van, és azok mi vagyunk. senki nem dönt se a sorsunkról, se arról hogy mik legyünk vagy milyenek. legalábbis nem kéne.


igazad van, eljön az idő amikor minden megváltozik. én másban hiszek, és természetesen tudom hogy mindenki másképp látja. én nem akarom senkire se rátukmálni az én hitemet.. na mindegy, nem tudom hogy jutottam el idáig.


a kérdésedre a válasz az, hogy nem vagy őrült, és kész. miért lennél az csak mert másképp látod a dolgokat?

(ez a baj a világgal, ha más vagyok akkor már biztos, hogy csak is őrült lehetek..)

2012. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!