Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy kicsit "beszoltam"...

Lehet, hogy kicsit "beszoltam"? Olvass tovabb

Figyelt kérdés

Szoval a munkahelyemen nagyon jol egyezek a takaritonovel, ot tartom ott a legjobb baratnomnek. Majdnem 20 evvel idosebb nalam, de ettol fuggetlenul passzol az elvunk, hulyesegekrol ugyanugy tudunk beszelgetni, mint komoly dolgokrol. Ket fia volt, az idosebb nehany honapja egy balesetben sajnos elhunyt. Ma szoba hozta, hogy nemsokara lesz az elhunyt fianak a baratnojenek a szulinapja. Azt mondta, a menye lehetett volna, de igy mar nem. En erre azt mondtam, hogy talan meg lehet- celoztam itt arra, hogy meg van egy fia.

Amikor mar kimondtam, jutott eszembe, hogy ez talan sok volt, de mivelhogy baratok vagyunk, talan nem volt sok, vagy megis? Nem tudom, nem voltam- e tapintatlan...


2011. nov. 23. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Áh... szerintem nem gáz, majd találsz másik barátnőt...
2011. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szo sincs rola, nem sertodott meg, csak annyit mondott ra, hogy nem, egeszen biztosan nem...
2011. nov. 23. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan dolog amin be lehet sértődni.

Ugyanakkor igen meggondolatlan szöveg bármilyen esetben.

2011. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy meleg a másik fia.

szerintem nem volt tapintatlan.

2011. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!