Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az első napok milyenek?

Az első napok milyenek?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok ez az első menszeszem és 3 napja van meg de ez már enyhe.hány napig tarthat?
2011. dec. 29. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
5 napig tart hsználj tampont!
2011. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
brigi
2011. dec. 29. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is. Nem "menszesz" hanem menzesz.

Hát van akinek hamarább elmúlik valakinek elég sokáig megvan.Lehetséges,hogy egy menstruáció 2 napig tart,de viszont akár max. 8 napig is eltarthat.

2011. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
betétet használok és köszi.
2011. dec. 29. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom nem muszáj tampont hordani.És Brigi te meg ne erőltesd rá mindenkire.Én ugy gondolom,hogy még azért fiatal vagy ahoz,hogy tampont használj,mert pl.még nem is élsz sexuális életet.Igen tudom részben nem is a kortól függ.Sőt először jött meg most a bajod és még nem is vagy nagyon hozzászokva.Gondolom még a betét csere is néha gondot okoz és még nem tudsz sok mindent,hogy ebben az időszakban mi hogyan van.Nem muszáj tampont használnod.Esetleg ha a későbbiekben akarsz majd nyugodtan használj, szived joga.
2011. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem írd be a google-be,hogy menstruáció és majd dob ki

mindenfélét róla.Egyébként nekem néha szokott fájni előtte a hasam,de nem mindig.

2011. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

brigi XDXDXD


B E N I G E R !!!! Olvassatok már.

2011. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mikor először megjött, nagyon megvolt...de gondolom ez személyfüggő, úgyhogy ne aggódj..és 12 évesen még ne használj tampont! Jó a betét...
2011. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké köszi a sok választ és google be is megnézem.
2011. dec. 30. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!