Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne tennem? Légyszi...

Mit kéne tennem? Légyszi olvasd el

Figyelt kérdés

A többi korombelihez képest, normális lánynak tartom magam. Igyekszem megválogatni a barátaim, nincs szükségem érdek kapcsolatokra. Azt hallom mindenkitől, hogy csinos, okos, vicces vagyok stb. Mégis magányos vagyok...Úgy érzem az emberek kedvelnek, de észre se vennék ha eltűnnék, folyton unatkozom, pedig gyűlölöm a semmit tevést. Kisvárosban lakom, nem nagyon tudok hova eljárni ismerkedni, nincs sok lehetőség fiúk terén sem. Most élem életem "legszebb" éveit, amíg fiatal vagyok, de úgy érzem nem is éltem eddig. Mit tanácsoltok mit kezdjek magammal?

18L


2011. dec. 28. 20:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
20:27es Nem vagyok kiakadva, az túlzás. Csak érdekel mások véleménye, mit tennének a helyemben. Egyébként igen, Egyetemre/Főiskolára szeretnék menni majd. Bízom benne ez változni fog...
2011. dec. 29. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!