Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne tennem? Légyszi...

Mit kéne tennem? Légyszi olvasd el

Figyelt kérdés

A többi korombelihez képest, normális lánynak tartom magam. Igyekszem megválogatni a barátaim, nincs szükségem érdek kapcsolatokra. Azt hallom mindenkitől, hogy csinos, okos, vicces vagyok stb. Mégis magányos vagyok...Úgy érzem az emberek kedvelnek, de észre se vennék ha eltűnnék, folyton unatkozom, pedig gyűlölöm a semmit tevést. Kisvárosban lakom, nem nagyon tudok hova eljárni ismerkedni, nincs sok lehetőség fiúk terén sem. Most élem életem "legszebb" éveit, amíg fiatal vagyok, de úgy érzem nem is éltem eddig. Mit tanácsoltok mit kezdjek magammal?

18L


2011. dec. 28. 20:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sztem ne aggódj, a herceg jön majd magától, a megfelelő időben ;)
2011. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Együtt érzek :( 15/F
2011. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Inkog Nito válasza:
Hát az első válaszoló részben jót mondott.Majd jön valaki,viszont én a helyedben azért nem várnék az örökkévalóságig.
2011. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez van velem is, csak én 17 vagyok:/:'@
2011. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem vagy munka?

Ha egyetem/főiskola: elképesztő lesz a változás.

Ha munka: szépen a saját lábadra állsz, eljársz ismerkedni.

Igazából most kezdődik még csak a felnőtt életed, nem értem miért vagy úgy kiakadva!


23F

2011. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na...

Felülsz a bicódra (ha van) megkeresed a legnagyobb és leghosszabb leejtőt, ami kanyargós is, aztán fék nélkül lefelé. Bukósisakot el ne felejtsd!

Szerezzél egy leharcolt autót, irány a rát. Taposd ki a padlólemezt. Biztonsági öv, bukósisak!

Nexteam-Nyíregyháza. Felejthetetlen tandem-ejtőernyős ugrásban lesz részed.

Meglátod az adrenalin csodákra képes. A srácok bomlanak a rallys, extrémsportos csajokért...

2011. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Bár sokkal előrébb nem jutottam, de látom sok hozzám hasonló van. :) Utolsónak: haha! :D
2011. dec. 28. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Haha???

Ilyen lányt keresek! De még a meséskönyvbe sincsen.

2011. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

érdekes... ha szembejön velem az utcán egy kedvesnek, értelmesnek tűnő csinos lány akkor mindig eszembe jut, hogy csomó ilyen kérdést volt a gyik-on, hogy kedves, rendes, "csinosnak mondott" értelmes lány magányos mert nem olyan mint a "mostani átlag"... jó lenne ha rátok lenne írva :)

sokan örülnének egy ilyen lánynak hidd el, szóval ne keseredj el. hogy mit csinálj? fogalmam sincs :D

2011. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Uchihagyerek válasza:

Hallod... TE AZ ÉN ALTEREGÓM VAGY...

azt leszámítva, hogy 15 éves vagyok... de ugyanez :/ T-T

2011. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!