Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, ha egy lány szívesebben...

Baj, ha egy lány szívesebben barátkozik fiúkal, mint lányokkal?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta inkább fiúkkal barátkozom, kevés lány van, akiket igazi barátnőmnek tudok nevezni.

Egyébként nőies lány vagyok, szeretem a csajos dolgokat.

Viszont fiúkkal valahogy jobban tudok komolyabb dolgokról beszélgetni. Könnyebben is kezdek velük barátkozni.

Eddig ezzel semmi probléma nem volt, most viszont komplikáltabb a helyzet.

Gyakran találkozok haverokkal/barátokkal kettesben, és ez már sok imerősnek szemet szúrt. Egyszerűen elkönyveltek r*bancnak.

Nem is járok senkivel, mert egy idő után az illető álandóan féltékenykedni kezd a barátaim miatt.

Nem tudom, mit kéne tennem....

Tudom, hogy nem ettől lesz valaki r*banc, hanem valami egészen mástól, mégsem tudom, mit tegyek a pletykák ellen.

Tényleg csak barátokról van szó....

18/L


2011. dec. 23. 23:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sajnos elég messze lakom...

Szlovákia - Párkány (Esztergommal szemben).

Tudom, hogy az nem az igazi, de így neten esetleg?

2011. dec. 24. 20:43
 12/14 A kérdező kommentje:
Vagy ha személyesen gondoltad, akkor mindegy....
2011. dec. 24. 20:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazából személyesen beszélgetnék, netes nekem nem igazán jön be, igykszem mindig csak a legelső lépést megtenni, és minél hamarabb találkozás felé terelni a témát. Nagy a távolság, de nem igazán zavarna ha lenne kocsim és el tudnék menni, busszal vagy vonattal kényelmetlen, alkalmazkodni kell a menetrendhez meg drága (mondjuk a benzin is), vezetni meg amúgy is szeretek illetve csak szeretnék, sajnos saját autó híján a forgalmi vizsga óta nem sokat vezettem.
2011. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a női és férfi IQ eloszlás különbözik (a férfiak eloszlásgörbéje laposabb, a nőké csúcsosabb), ezért egy átlagon felüli intelligenciájú nő nagy valószínűséggel csak férfiakkal tud őt érdeklő dolgokról is beszélni. Ezért az intelligens nőkre jellemző a férfiakkal való barátkozás.
2012. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!