Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, ha egy lány szívesebben...

Baj, ha egy lány szívesebben barátkozik fiúkal, mint lányokkal?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta inkább fiúkkal barátkozom, kevés lány van, akiket igazi barátnőmnek tudok nevezni.

Egyébként nőies lány vagyok, szeretem a csajos dolgokat.

Viszont fiúkkal valahogy jobban tudok komolyabb dolgokról beszélgetni. Könnyebben is kezdek velük barátkozni.

Eddig ezzel semmi probléma nem volt, most viszont komplikáltabb a helyzet.

Gyakran találkozok haverokkal/barátokkal kettesben, és ez már sok imerősnek szemet szúrt. Egyszerűen elkönyveltek r*bancnak.

Nem is járok senkivel, mert egy idő után az illető álandóan féltékenykedni kezd a barátaim miatt.

Nem tudom, mit kéne tennem....

Tudom, hogy nem ettől lesz valaki r*banc, hanem valami egészen mástól, mégsem tudom, mit tegyek a pletykák ellen.

Tényleg csak barátokról van szó....

18/L


2011. dec. 23. 23:03
1 2
 1/14 Gondola ***** válasza:
100%
A pletykák ellen sajnos nem lehet tenni semmit.Nem kell velük foglalkozni,lehet csak irigyek rád.Ha te így jól érzed magad,semmit ne tegyél,s előbb-utóbb el fog jönni az a fiú is,aki elfogadja a barátaidat is..
2011. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az irigységben mondjuk van valami... Pont emiatt barátkozom nehezen lányokkal. Valahogy sok az irigyem, folyton bekavarnak.

Hát, bízom benne. De pont emiatt ment tönkre egy alakuló kapcsolatom is nemrég...

2011. dec. 23. 23:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj ha a srácokkal jössz ki jobban, a többi hülye p*csát meg küldd el a fenébe :)

Remélem találsz egy jó pasit majd sok szerencsét!


Én azt mondom ha valaki a pasid és vannak barátaid az jó, de add a pasid tudtára hogy ő a TE pasid, és ne a haverjaid - engem nem zavarna, max akkor ha én nem mehetnék a te haverjaidhoz.

2011. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Remélem, kapcsolat is összejön végre... :)

Most alakuló félben volt egy, de vége lett, mielőtt igazán elkezdődött volna.

Tudattam a sráccal, ő kell, de nem tudott más fiúkat elviselni a közelemben... :/

2011. dec. 23. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj de ezt általában pletykás ribik szokták magukról hinni akik szeretnek fiúk előtt kéjelegni. A lányokkal meg összveszni. Remélem te nem ilyen vagy. Amúgy megnézném hogy barátkoznál össze velem jobban mint bármelyik csajjal. Egy fiú
2011. dec. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Neeeeeeeeeeeeeeeeem, nem vagyok ribi. Kapcsolatom is csak ritkán van, inkább barátaim vannak.

Megpróbáljuk? xd :P :D

2011. dec. 24. 12:11
 7/14 anonim válasza:
Túl sok férfi hormont szedsz :D
2011. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

xD :D :D :D

Semmi ilyesmi nincs a dologban. Nagyon nőies csaj vagyok egyébként külsőre és személiységre egyaránt.

Mindössze zavar, hogy a csajok folyton rivalizálnak egymással meg kavarnak a másik háta mögött.

Kivétel az ismerőseim közül az a pár igazi barátnőm. :)

Srácoknál ezt annyira nem tapasztaltam.

2011. dec. 24. 12:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

dehogy baj.:)

ovis korom óta jobban kijövök fiúkkal,mert nagyon nem bírtam,hogy a lányok mindig csak versengtek és kibeszéltek mindent/mindenkit.

mondjuk sokszor volt,hogy belezúgtam néhány haverba,ami nem jó dolog.:/

a lényeg,hogy nem baj hogy fiúkkal jobban kijössz!:)

2011. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is járok senkivel, mert egy idő után az illető álandóan féltékenykedni kezd a barátaim miatt."

Nem baj, hogy a fiúkkal jössz ki jobban, én fiú létemre meg a lányokkal, azok közül is inkább 15-17 évesekkel, ugyanis ha egy korombeli lányt keresek meg, írok rá, szinte rögtön leráz, nem akar barátkozni, mert mi lesz ha a pasija megtudja, hogy találkozgatunk. Belefáradtam már abba, hogy korombelivel nem is beszélhetek, mert már rögtön féltékeny lesz a barátja. És mivel te közelebb vagy hozzám korban, és barátod sincs aki féltékenykedne, így megkérdezném van-e kedved barátkozni ha a közelben lakunk és így megoldható a találkozás? Merre laksz? Az én majdnem pontos lakóhelyem lent olvasható.

21/F


//Kecskemét környékén lányokkal ismerkednék, barátkoznék//

2011. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!